wesele - jakie miejsca polecamy

napisał/a: samsam 2006-06-16 14:49
Dla narzeczonych z okolic Lubina (dolnoślaskie), nie mających jeszcze załatwionej sali na wesele, gorąco plecam Rozdroże w Szklarach Górnych. Rewelacja!!!!
napisał/a: Marusia 2006-07-13 16:06
A ja - dla par ze Śląska- gorąco polecam salę w Wodzisławiu Śląskim (hotel Amadeus).

Jest tam naprawdę przepięknie . Bardzo się cieszę, że udało nam się zarezerwować tam termin :). Choć cena, nie powiem, że niska - 252 zł (za 2 dni, z pełnym menu, oprócz alkoholu) od osoby...
napisał/a: Małgosia23 2006-08-07 18:48
To ja polecam Centrum Imprez Zaciszańska w Częstochowie. Choć sala nie jest zbyt duża to ma swój czar. Właściciele są bardzo sympatyczni. Cena dwudniowego wesela to 180 zł od osoby (razem z tortem, owocami, ciastami i napojami).
Sama będę mieć tam wesele 08.09.2007roku.
napisał/a: szaulo 2006-08-19 14:28
A może ktoś nam poleci coś fajnego we Wrocławiu lub okolicy?

Zrobiliśmy na razie przegląd w Internecie i wstępnie zainteresowaliśmy się zameczkiem w Wojnowicach, hotelem Bugatti i Zajazdem pod Kasztanami. Zameczek już widzieliśmy, ale nie było z kim pogadać o sprawach organizacyjnych, poza tym mieliśmy trochę mieszane odczucia, więc dalej szukamy.

Czy ktoś z Was coś słyszał o weselach w pozostałych dwóch miejscach albo o jakichś innych wartych polecenia?

Paff
napisał/a: samsam 2006-08-19 15:14
Niestety nie słyszałam. Ale wesele w zameczku to super sprawa.
Męża znajomi mieli wesele w zamku Czocha 9pewnie słyszeliscie lub byliscie) i goście byli prawdopodobnie pod wielkim wrażeniem
napisał/a: ami1 2006-08-20 19:46
We Wrocławiu to raczej nie powinno być z tym kłopotów. Ale osobiście nie byłam w tych miejscach, to nie wiem. Chociaż zamek (hmm... bardzo interesująco się zapowiada) . Może ktoś z Wrocławia się wypowie Bo ja dopiero zaczynam go lepiej poznawać.
napisał/a: ~gość 2006-08-22 20:32
Cześć wszystkim...hmmm... przyznaję szczerze,że pierwszy raz udzielam się na forum (nie licząc dzisiejszej wypowiedzi odnośnie oprawy muzycznej w kościele)... zaciekawiła mnie jedna kwestia...czy wszyscy organizują śluby w restauracjach?? czy może znajdzie się ktoś, kto organizuje wszystko sam, osobiście, od a do zet....??
Pozdrawiam gorąco i liczę na odpowiedzi czym się kierujecie/kierowaliście przy organizacji wesela. Dodam tylko,że moje wesele będzie zorganizowane przeze mnie i narzeczonego oraz naszych rodziców osobiście...tzn. wypożyczenie sali, szukanie kucharzy, kupno towarów spożywczych itp :)) już się boję ;)
napisał/a: ami1 2006-08-23 11:27
Cześc, super, że natrafiłaś na nasze forum . Mam nadzieję, że zostaniesz tutaj na dłużej. Pewnie będziesz mogła dużo napisać o organizacji wesela skoro sami wszystko planujecie przygotować . Ja nie przygotowywałam wszystkiego osobiście (np. posiłki przygotowywali właściciele restauracji, a my wybraliśmy tylko menu). Ale moja koleżanka tak. Wszystko Od wynajęcia sali, poprzez jej dekorację, zakup wszystkich produktow i wynajęcie kucharzy. U niej wszystko się powiodło wyśmienicie. Jeden minus takiego rozwiązania - była bardzo zmęczona na własnym weselu . Ale to wszystko kwestia organizacji, dlatego nie odradzam.
napisał/a: samsam 2006-08-23 12:06
Trochę Ci współczuję, bo czeka Cię bardzo dużo ciężkiej pracy. Ale też trochę zazdroszczę, gdyż ja mam duszę organiztaorki. Zawsze udzielałam się w szkole, aby organizować wszelkie wycieszki, imprezy klasowe, półmetkli, studniówki itp. Bardzo to lubię i chciałabym sobie trochę poorganizować .
Ja na własne wesele nic nie organizowałam. Wszystko miałam załatwione. Do nas jedynie należało kupno alkoholu, a tym i tak zajął się mój teściu, więc miałam spokój przed weselem i właściwie mogłam się zająć tylko sobą.
napisał/a: ami1 2006-08-23 12:46
Rzeczywiście jest dużo plusów wesela organizowanego przez innych, przynajmniej jest pewność, że ze wszystkim się zdązy i nie trzeba się martwić kwestią organizacyjną. Ale jaka musi być satysfakcja, gdy samemu zorganizuje się swoje wesele Sofik23 koniecznie musisz opisać swoje postępy. Bo bardzo mnie ciekawi jak sobie z tym wszystkim dajesz radę. Życzę powodzenia .
napisał/a: samsam 2006-08-23 13:01
Ja również życzę powodzenia i trzymam mocno kciuki. a jeżeli możemy w czymś doradzić, to pisz do nas
napisał/a: Sofik23 2006-08-23 13:34
Dziękuję za miłe powitanie:) oczywiście jak znajdzie się jakiś problem, nie omieszkam się z Wami nim podzielić. Na razie sprawy z weselem utkwiły w miejscu...sala i kucharze zarezerwowani ( sprawdzone jedno i drugie na weselu mojej siostry), umowy z zespołem oraz kamerzystą/ fotografem w jednej osobie- podpisane. Na szukanie sukienki mam chyba jeszcze czas???
Pozdrawiam :) Zosia (Sofik to moja ksywka)