Ostrzeżenie przed zespołem California

napisał/a: lando 2009-01-05 13:06
Witam
Jestem managerem Hotelu Lando w Bobrowcu kolo Piaseczna.Chciałam ostrzec wszystkich przyszłych nowożeńców przed kontaktem z zespołem muzycznym "California" ze Skarżyska Kamiennej.
Zespół grał u nas w tym roku podczas zabawy Sylwestrowej.Niestety zawiódł na całej lini..Do Panów została wezwana w końcu policja ponieważ Panowie mieli po 2,5 promila alkoholu we krwi.Nie chcieli grać i na prośby Gości odpowiedzieli rękami, co jest zupełnie niedopuszczalne i niewyobrażalne.
Poza tym w końcu się zaczęli pakować i obrażeni na Gości opuścili lokal.
Narazili naszą firmę na utratę pozytywnego wizerunku i brak przyjemnej zabawy dla Gości.
Nie jest to antyreklama dla nich, ale chciałam jedynie ostrzec wszystkich zainteresowanych.Mam nadzieję,że Wam pomogłam, pamiętajcie o tym,żeby w umowie z zespołem zaznaczać,że nie życzycie sobie picia alkoholu podczas wykonywania przez nich pracy.
napisał/a: jente8 2009-01-05 13:08
Post został wydzielony, gdyż znajdował się w nieodpowiednim temacie.
napisał/a: mK24 2010-01-22 18:00
Jest mi bardzo przykro http://forum.we-dwoje.pl/templates/iCGstation/images/ranks/icon/icon8.gif, że dopiero teraz trafiłam na Pana wiadomość odnośnie Zespołu muzycznego California!!! miałam z nimi doczynienie i powiem szczerze , że moje wesele zepsóła ta orkiestra.I chciałabym ostrzec kogo kolwiek by zapamiętali tą nazwę "CALIFORNIA" a także skad pochodzą Skarżysko Kamienna pozdrawiam
napisał/a: urszulaipawel 2010-01-22 20:23
Miałem przykrą okazję spotkać ten zespół na przyjęciu weselnym. Wierzcie mi, że nie było to przyjemne doświadczenie. Panowie zalani w trupa nie wiedzieli zbytnio co się wokoło nich dzieje. Na uwagi pana młodego reagowali w sposób ordynarny i naganny. To co oni wyprawiają w tym najpiękniejszym dniu dla młodej pary, to się po prostu w głowie nie mieści. Uważajcie na nich!!! Ostrzegam !!!
napisał/a: ~gość 2010-01-23 00:00
pewnie, że śmierdzi.... świeżo zarejestrowani użytkownicy bluzgający na jeden i ten sam zespół...

czyżby konkurencja? :/
napisał/a: duszek1 2010-01-23 10:03
Rooda666 napisal(a):pewnie, że śmierdzi.... świeżo zarejestrowani użytkownicy


jeszcze jedna osoba to zrozumiem - ale nagle trzy bluzgające to już pachnie antyreklamą
napisał/a: WIDEOFILM 2010-01-24 16:24
duszek napisal(a):jeszcze jedna osoba to zrozumiem - ale nagle trzy bluzgające to już pachnie antyreklamą

No nie wiem, ale chyba raczej odwrotnie. Co by nie było, sprawa ta zostanie sprawdzona, jeżeli chodzi o ten Hotel w Bobrowcu, czy naprawdę tam była jakaś zadyma. Jeżeli jest to wszystko nieprawda, to userzy niech się spodziewają sprawy w sądzie.Paragraf na to jest. Poświęcę telefon i porozmawiam z zarządem tego hotelu.
O wynikach napiszę.

[ Dodano: 2010-01-25, 11:05 ]
No więc rozmawiałem z dyrekcją tego hotelu, to co napisała pani manager jest wszystko prawdą. Ponadto na innych portalach weselnych też jest o nich mowa.
Zespół ten nie tylko obraził się na gości ale jeszcze kilku z nich pobili, na co są dokumenty z policji.
I tak jak na końcu pisze lando, nie dawać alkoholu orkiestrze, dj czy obsłudze foto-wideo. Tu w tym przypadku zespół California alkohol przyniósł ze sobą, bo chyba wiedzieli,że hotel im podczas pracy nie da.
Także Gumbassek, Rooda666, duszek, nic tu nie śmierdzi.
ps/ zespół ten nawet nie ma swojej witryny na necie.
napisał/a: sorrow 2010-01-25 22:43
Gumbassek napisal(a):Skoro wiad. sprawdzona, to super

Nie wiem co uważasz za sprawdzoną wiadomość :). Na forum napisała pani z hotelu, a sprawdzenie polegało na telefonie do tej samej pani. Kto sprawdził wersję gości Sylwestra sprzed roku? Kto sprawdził wersję zespołu?
napisał/a: ~gość 2010-01-25 23:47
sorrow napisal(a):Kto sprawdził wersję gości Sylwestra sprzed roku? Kto sprawdził wersję zespołu?
zawsze jeszcze możnaby na policji sprawdzić, czy rzeczywiście było na nich doniesienie ;) no i WTEDY możnaby mówić o potwierdzonych informacjach... bo co miała powiedzieć pani manager? 'A wie pan, na tym forum to taka ściema była, a w ogóle to super zespół'? Przecież zaprzeczyłaby swoim własnym słowom i to jej reputacja byłaby naruszona, a nie zespołu.
Ja bardzo krytycznie podchodzę do tego rodzaju 'ostrzeżeń', co innego jeśli np pisze to jakaś osoba z forum (z większą aktywnością niż jeden post) - wtedy jest to względnie wiarygodne. A trzy osoby piszące to samo i mające w historii tylko jeden post (i to w rzeczonej sprawie) - co najmniej podejrzane ;)
podstawa to zasada ograniczonego zaufania ;)
no ale koniec
napisał/a: WIDEOFILM 2010-01-26 09:10
sorrow, Rooda666, Ja jednak wierzę w to co zostało napisane. Skoro pani manager nawet jest gotowa udostępnić materiały i dokumenty z policji, no to chyba nic dodać i ująć. Zobaczcie tak jeszcze, że ostatnio nic o tym zespole się nie słyszy, nikt nie pyta o referencje itd.Myślę,że po tych numerach jakie odstawili zespół ten poprostu rozwiązał się. Tak najczęściej bywa, jeżeli w zespole są muzycy zbytnio rozrywkowi i trunkowi a do tego jeszcze i butni. Nawet na świętokrzyskim forum weselnym też cisza.
A wg relacji p.manager z tego hotelu ten zespół u nich grał na stałe i było ok.Ostatnio coś się zrobiło czyli koniec roku 2008.
sorrow napisal(a): Kto sprawdził wersję gości Sylwestra sprzed roku?

Być może gdzieś na innych forach np nie typowo weselnych mogła być jakaś wzmianka o tym co się stało, ale nikt z nas wszytkiego nie śledzi- to jest poprostu nawet niemożliwe.
Rooda666 napisal(a):zawsze jeszcze możnaby na policji sprawdzić, czy rzeczywiście było na nich doniesienie

No wiesz, policja takich informacji raczej nie udziela. A podlegają pod komendę w Piasecznie.
Tak idąc dalej to trzeba by było jeszcze zapytać w izbie wytrzeźwień , może jeszcze sołtysa Bobrowca , księdza proboszcza w Magdalence itd...
A to,że akurat tak się stało,że mK24, urszulaipawel, są nowymi userami na forum, no tak się poprostu złożyło, szukali zespołu, akurat trafili na ten pierwszy post ,,lando'' i dopisali swoje.
napisał/a: sorrow 2010-01-27 09:40
WIDEOFILM napisal(a):sorrow, Rooda666, Ja jednak wierzę w to co zostało napisane.

I to jest kluczowe słowo w tym wszystkim - "wierzę". Ja może nie wierzę, ale mam przeczucie, że coś w tym jest. Rok temu pani manager napisała post i wszystko było w miarę jasne. To często naturalny odruch, kiedy pokrzywdzona osoba pisze o takich sprawach na forum (pominę tu ile tak na prawdę w tym zemsty, a ile chęci ostrzeżenia, bo nie mam jak tego ocenić). Cześć forumowiczów mogła uwierzyć, część nie.

Muszę jednak przyznać rację co do tego, co pisze Rooda666. Osoby z jednymi postami zarejestrowały się rok po zdarzeniu. Może pierwsza osoba po prostu tak jak piszesz szukała zespołu (chociaż nie wiem po co, bo wesele już miała). Skąd jednak druga się wzięła, zarejestrowała raptem 2-3 godziny po pierwszej? Wątpię, że również szukała zespołu. Cokolwiek to było to teraz cały wątek wygląda dużo bardziej niewiarygodnie niż jeden zwykły post pani manager.

Stuprocentowej prawdy nikt tu oczywiście dochodzić nie będzie, bo po zespole jak sam piszesz już pewnie nie ma ani śladu :).
napisał/a: WIDEOFILM 2010-01-27 09:55
sorrow, No to szukaj teraz tych ludzi, którzy byli gośćmi na tej imprezie, który napewno zapłacili słoną kasę. Pewnie, jakby ruszyć na całego dochodzenie, zabezpieczyć listy gości i pytać potem/ właściwie przesłuchać/ tych ludzi co tam było.
Ja myślę,że w lokalnej prasie Piaseczna napewno coś było napisane, być może na jakimś lokalnym portalu internetowym, niektóre miasta mają swoje fora dyskusyjne i być może ktoś podzielił się taką refleksja po tym sylwestrze. Tylko gdzie to teraz szukać.
sorrow napisal(a):bo po zespole jak sam piszesz już pewnie nie ma ani śladu

No chyba ,że zmienili nazwę, bo i tak się czasami robi w sytuacjach podbramkowych.
Ale raczej zespół ten nie istnieje.