POLECAMY

konsultanci ślubni

napisał/a: pawie_oko 2010-07-20 15:29
Co myślicie o konsultantach ślubnych ??
Myślcie, że to jest dobry pomysł, żeby kogoś wynająć do organizacji wesela??
Wiem, że na zachodzie, czy w Stanach tego typu usługi są bardzo popularne, w naszym kraju nie koniecznie.
wiem, że z przygotowaniami do ślubu jest trochę zamieszania i biegania.
więc w tej sytuacji może dobrze by było kogoś zatrudnić do pomocy?
Co myślicie ??
napisał/a: final 2010-07-23 11:56
Idea wedding plannera jest w Polsce stosunkowo młoda i chyba ludzie jeszcze nie do końca się do niej przekonali, a szkoda, bo w wielu przypadkach pomoc takich doświadczonych osób naprawdę pomaga. Wydaje mi się, że jakby ludzie się przełamali i zatrudniali takich ślubnych konsultantów, to byliby bardzo zadowoleni. Trzeba tylko pamiętać o tym, aby wybrać dobrego konsultanta, takiego, który będzie otwarty na współpracę i będzie miał doświadczenie w branży. Na pomorzu działa firma tego typu, Gustowne Wesele i ona m. in. zatrudnia takich profesjonalnych konsultantów. Myślę, że warto się zastanowić nad skorzystaniem z takiej opcji.
napisał/a: sylwuchafl 2014-01-12 19:51
Myślę że zależy indywidualnie od młodych, jeśli wiedzą że nie dadzą rady to czemu nie. Jak mnie jest to jeden niepowtarzalny czas i powinno się samemu poświęcić tyle czasu ile potrzeba:)
-
napisał/a: - 2014-01-27 11:46
Ja myślę, że organizacja wesela to sama przyjemność! i potem świadomość, że sama(+Narzeczony) zorganizowałam ślub i wesele to ogromna satysfakcja. Oczywiście takie przygotowania pochłaniają mnóstwo czasu, energii, nerwów. To taka praca na pełnych obrotach. Bieganina. Stres. Ale jak dla mnie i tak samodzielne przygotowanie wesela ma więcej + niż -.
Oczywiście konsultanci ślubni biorą za to grube pieniądze.
Jeśli jednak Para Młoda może pozwolić sobie na takie udogodnienie, 'luksus'
to czemu nie..
napisał/a: korwetka 2017-05-05 11:55
A ja uważam, że do organizacji wesela wcale nie trzeba zatrudniać konsultanta. Można wszystko zorganizować samemu. To nie jest takie trudne. Trzeba zacząć od wynajęcia sali weselnej, my akurat zdecydowalismy się na best western efekt express w krakowie. A potem poszło już z górki.
Lena Cuzo
napisał/a: Lena Cuzo 2017-11-16 13:53
Ja też sama organizowałam swoje wesele i uważam, ze to świetna zabawa. Gorzej jak się nie ma czasu żeby pozałatwiać to czy tamto. Wtedy może faktycznie być potrzebna pomoc takiego konsultanta.
napisał/a: junaaa 2017-11-23 18:09
No właśnie, a jakie to są w ogóle koszty? Zastanawiam się czy nie skorzystać, ale piszecie że to drogie i obawiam się w Warszawie ceny będą dodatkowo wywindowane :/