POLECAMY

Fotograf ślubny - Zakopane

napisał/a: KlasowaIga 2012-07-25 22:44
Witam. Poszukuję fotografa ślubnego z Zakopanego. Macie może namiary na kogoś sprawdzonego? Linki mile widziane :) Chciałabym pooglądać zdjęcia i ocenić.
napisał/a: Agataka27 2012-07-26 17:29
Ja Ci polecę dobrą firmę :) Sama miałam ślub 3 miesiące temu i jestem zachwycona z efektów pracy mojego fotografa. Zdjęcia są po prostu przepiękne!!! Zwróciłam się do firmy Arem - http://limuzyny.arem.pl/fotografia-lubna.html i bardzo się z tego powodu cieszę. Porównywałam stawki z Zakopanego no i oni byli jedną z tańszych firm. Obawiałam się, że odwalą tzw. "fuszerkę", ale nic takiego nie miało miejsca :) Jeżeli chcecie to mogę pokazać Wam kilka moich zdjęć :)
napisał/a: Kama13 2012-07-27 15:43
Zajrzyj sobie na Polskie Stowarzyszenie Fotografów Ślubnych: http://www.psfs.pl/. Prezentują bardzo fajny poziom i mają doświadczenie w tym co robią. Niektórzy z nich pracują na terenie całej Polski, więc myślę że i w Zakopanem też dadzą radę. Przejrzyj sobie zdjęcia, a po nich ocenisz czy Ci się podoba.
napisał/a: nari84 2012-08-14 10:18
Polecam Pana Mateusza fotograf zakopane. Jest z Dębicy, ale wiem, że pracuje na terenie całego województwa.

Pozdrawiam
nari
napisał/a: vicky0019 2013-03-06 15:16
Moje wesele fotografował Retrofokus (http://fotografiaslubna.retrofokus.pl/). Też na zdjęcia jechaliśmy w góry - nie było z tym, żadnego problemu -ogólnie można się z nimi dogadać, warto też czasem ich posłuchać, bo mają fantastyczne pomysły. Zdjęcia wyszły wspaniale -i my i nasi znajomi oraz rodzinka byli nimi zachwyceni :)
napisał/a: wika7577 2013-04-16 23:06
Myśmy byli nie w górach a na Mazurach :) I też problemu nie było. Zdjęcia ślubne wykonywało dla nas Photo Art Studio - fotograf ślubny Lublin
AnnaSun
napisał/a: AnnaSun 2013-10-09 20:21
No ale gdzie Lublin, a gdzie Zakopane... ludu, kawał drogi.
Ja bym szukała w Zakopcu bezpośrednio, ew. Kraków to chyba najdalej.
Na stronach serwisu kamerzysta.pl można sobie wpisać miasto i wyszukać wszystkie oferty fotografów z danej okolicy - tu np: kamerzyści z Krakowa – ba, a nawet sobie posortować od najtańszego:D
Strona przydatna, więc podrzucam.
napisał/a: beyondTtime 2013-11-05 21:01
Fotograf ślubny Warszawa. Jestem z Warszawy, ale pracujemy na terenie całego kraju.

Pozdrawiam
napisał/a: taktak 2013-12-30 18:41
A ja gorąco polecam http://whitebunnywedding.pl - fotograf slubny Sebastian Grzywa z Zakopanego, rewelacja:)

napisał/a: kimala 2014-01-28 15:25
My mieliśmy fotografa z Warszawy, jechał do nas do Krakowa. To było MDM Foto. Zrobili dla nas rewelacyjną sesję, ale najbardziej mi się podobał film. Dużo fajnych wstawek, idealnie dobrane podkłady muzyczne - piękna sprawa. Nawet nie oczekiwaliśmy, że ostateczny efekt, może być aż taki.
NoemiSui
napisał/a: NoemiSui 2014-02-01 18:48
Dokładnie jak wyżej nie warto się ograniczać do miejsca, z każdym fotografem można się dogadać wiadomo, że koszta mogą być większe, ale też nie zawsze. Jak ktoś z okolic Łodzi szuka to niech sobie zajrzy na M&M Photography MarcinBaczynski.pl niektóre zdjęcia dosłownie oszałamiające, a osoba solidna i sprawdzona przez znajomych.
napisał/a: Natasza53 2014-02-16 19:44
Tak jak piszecie – dzisiaj, gdy świat jest taki mały i oferuje tyle możliwości, nie warto ograniczać się wyłącznie do naszego miejsca zamieszkania. Aż żal by było nie sprawdzić, czy gdzieś w Polsce nie ma fotografów i filmowców, którzy są lepsi, bardziej odpowiadają naszym gustom. Nie wszyscy przecież lubią romantyczne zdjęcia i podniosły styl. Osobiście uważam, że fotki na luzie, wykonane z pomysłem są bardziej cenne – po prostu później jest na co popatrzeć. Pamiętam, że na weselu na Śląsku u moich bliskich znajomych była para fotograf + filmowiec z dwudziestadruga.pl. Zapamiętałam ich właśnie przez to, że odznaczali się naprawdę ciekawym stylem. Jeszcze nigdy wcześniej nie widziałam tak oryginalnych i jednocześnie interesujących, wręcz żywych zdjęć. A film to już poezja – odpowiednio dobrane momenty, ogląda się je z czystą przyjemnością, bez zbędnego przynudzania i dłużenia. Nie wiem jak do Was, ale do mnie taki styl przemawia. Więc może właśnie oni?