Zwariowane śluby

Młode pary prześcigają się w wymyślaniu coraz bardziej dziwnych, szokujących, skandalicznych ceremonii, aby sprawić...
/ 17.03.2007 11:50
Młode pary prześcigają się w wymyślaniu coraz bardziej dziwnych, szokujących, skandalicznych ceremonii, aby sprawić, że ich ślub będzie niezapomnianym wydarzeniem.

„Zwariowane Śluby” to seria poświęcona najbardziej zwariowanym parom, które zadręczają się przygotowując nie tylko niezwykłe stroje czy menu, ale również efekty specjalne.

Prezentujemy najbardziej niezwykłe śluby: od przyjęcia-niespodzianki dla strażaka do nagiego ślubu na plaży.

Niezwykłe tematy ceremonii: przysięgi małżeńskie wypowiadane pod wodą, na boisku baseballowym przed rozpoczęciem meczu, podczas skoku spadochronowego, na szczycie latarni morskiej czy na lodowcu.

Wyobraźnia zakochanych par nie zna granic.


Wedding TV
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/07.10.2007 13:15
To zwariowanie odbija się także na zdjęciach. Coraz więcej fotografów karze parze skakać, przybierać jakieś dziwne pozy, odgrywać jakieś role. Przed slubem, gdy z narzeczonym szukaliśmy fotografa na nasz ślub i oglądalismy ich portfoloi, to siedmiu na dziesięciu taki własnie mialo styl. Mi sie on zupełnie nie podoba, jest sztuczny i tak naprawdę nie oddaje tego kim jestem. W końcu znaleźliśmy fotografa, który niczego nie kreował, po prostu fotografował chwile kiedy bylismy razem naturalni i spontaniczni. Nawet w plenerze udało mu się utrwalić tę atmosferę. Tu jego stronka: www.renesfoto.pl
/30.12.2008 09:28
Fotograf nic nie karze. Co najwyżej podpowiada pomysły lub para sama chce mieć takie zdjęcia. Proszę głupot nie wypisywać, znam branżę i mogę coś powiedzieć na ten temat.
/09.07.2011 22:48
Nudni ludzie - nudne śluby. Tyle na ten temat. Również znam branżę i nie tylko od strony fotografa.