Para młoda w kościele fot. Adobe Stock

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – czy warto się na nie decydować?

Zaproszenia ślubne to najważniejszy element przygotowań – dzięki niemu goście wiedzą o uroczystości! Do bardzo oryginalnych form zaproszeń należą te ze zdjęciem pary młodej. Dowiedz się więcej!
Wioletta Górecka / 17.01.2019 06:00
Para młoda w kościele fot. Adobe Stock

Sfera ślubów i wesel w ciągu ostatnich kilku lat przeszła ogromną metamorfozę. Zmienia się tak naprawdę wszystko: stroje pary młodej, forma przyjęcia weselnego, prośby o prezenty… Zmiany nie ominęły także zaproszeń ślubnych. Coraz częściej młode pary odchodzą od ich tradycyjnej formy, na rzecz wyrażenia siebie! Jednym z coraz bardziej powszechnych trendów są zaproszenia ślubne ze zdjęciem.

Ślub i wesele – coraz bardziej spersonalizowane!

Dzisiejsze śluby i wesela nierzadko mają niewiele wspólnego ze swoją tradycyjną, przyjętą przed laty formą. Dziś nikogo nie dziwi ciężarna panna młoda w białej sukni przed ołtarzem, panna młoda w sukni w kolorze innym, niż biały, przysięga składana przed urzędnikiem na plaży lub w ogrodzie…

Współczesne uroczystości zaślubin coraz częściej wyrażają charaktery i zainteresowania pary. Zaproszenia ślubne również coraz częściej nie przypominają już swoich tradycyjnych form, z nadrukiem motywu ślubnego (gołąbki, serduszka, łabędzie). Goście coraz częściej otrzymują zaproszenia w oryginalnych, nowoczesnych formach:

  • Kartek z kalendarza
  • Ze śmieszną treścią
  • Ze zdjęciem pary młodej.

To właśnie ten ostatni trend rozpowszechnia się coraz bardziej i zyskuje nowych zwolenników. Dlaczego?

Najważniejsze zasady zapraszania gości na ślub!

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – dlaczego młode pary je kochają?

Ślub i wesele powinny być niesamowitym przeżyciem przede wszystkim dla pary młodej – w końcu to ich wielki i jedyny dzień. Jeśli żaden z popularnych motywów zaproszeń ślubnych nie satysfakcjonuje was w pełni, wybierzcie swój własny.

Większość firm z branży ślubnej, zajmująca się projektowaniem zaproszeń, oferuje możliwość realizacji autorskiego projektu – i to wcale nie za wygórowane ceny! Zamiast popularnego, miłosnego motywu, wystarczy wgrać… wasze zdjęcie!

Zaproszenie ślubne nie musi być ani poważne, ani szablonowe – może w stu procentach wyrażać was! Wasze ulubione, wspólne zdjęcie, szczególnie dla was ważne, albo fotografia ukazująca was podczas uczestniczenia we wspólnej pasji – wszystkie chwyty dozwolone!

Podziękowania dla gości weselnych za przybycie - jak to zrobić?

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – oryginalne, nowoczesne, pełne miłości…

Nic nie wyraża i nie upamiętnia miłości i wyjątkowych chwil lepiej, niż ta sekunda uchwycona idealnie na fotografii… Szczerość, miłość, zaufanie i wpatrzenie w siebie uchwycone na zdjęciu, będącym waszą wizytówką i zaproszeniem do uczestnictwa w wyjątkowej dla was chwili, będą towarzyszyć wam przez całe życie!

Wybierając taką formę zaproszenia, możecie być pewni jeszcze jednej rzeczy: na pewno zostaniecie miło przez gości zapamiętani! Zaproszenie ze zdjęciem jest piękne i oryginalne, dlatego bez wątpienia zajmie honorowe miejsce!

Przeczytaj więcej na temat zaproszeń ślubnych!
Kreatywne i inne niż wszystkie - jak wybrać oryginalne zaproszenia na ślub?
Idealne zaproszenie ślubne - czyli jakie? Zobacz, jak wybierać!
Wolicie kopertę, zamiast prezentu ślubnego? Poinformujcie o tym gości w ten sposób!