Zaproszenia ślubne - tanie czy... wyjątkowe?

Jakie zaproszenia ślubne wybrać? Ręcznie malowane, na zamówienie, klasyczne czy wyjątkowo oryginalne? Zaproszenie ma być tanie i jak najmniej rzucające się w oczy, czy też ma być inne niż wszystkie? Przeczytaj co radzi nasza ekspertka od zaproszeń ślubnych i obejrzyj galerię wzorów zaproszeń.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (14)
/rok temu
Odpowiadając na pytanie w tytule - zdecydowanie wyjątkowe :) To jest jedyny dzień w życiu, chcę aby goście czuli się na weselu jak najlepiej i myślę, że eleganckie, wytworne zaproszenia będą do tego odpowiednim wstępem. Sama lubię połączenia złota, srebra - podobają mi się zaproszenia w stylu glamour http://zaproszenia-slubne.org/zaproszenia-w-stylu-glamour-propozycje-na-wiosne/ :)
/2 lata temu
Ponieważ na ich stronie nie można nawet komentarza wystawić, przestrzegam dziewczyny tutaj :) Kontakt z firmą jest bardzo trudny, ani mailowo, ani telefonicznie, ani przez fb nie da się niczego załatwić. Zamówiliśmy zaproszenia 04.05, wysłaliśmy do druku dnia 09.05, minął tydzień, prosiliśmy o numer przewozowy, po czterech telefonach i dwóch mailach okazało się, że zaproszenia nie zostały wysłane. Telefonicznie Państwo powiedzieli, że zwrócą koszty przesyłki za problemy i jeszcze raz mamy zamówić zaproszenia. No więc zaufaliśmy, zamówiliśmy i po raz drugi. brakowało kilku sztuk zaproszeń i kokardek. mieliśmy zamówić na nowo ABY NIE MUSIELI ODDAWAĆ KOSZTÓW PRZESYŁKI - AŻ 15 zł ! :O Od kilku dni pisze maile, wiadomość na fb, ale odpowiedzi brak, jedynie telefon odbierają i mówią za każdym razem - muszę to sprawdzić. NIe tylko czekaliśmy na zaproszenia za długo, oszukali nas z tym, że zaproszenia się nie zapisały i z tym, że oddadzą nam koszty przesyłki. BARDZO NIE POLECAM !
/2 lata temu
Pewnie, że wyjątkowe, zwłaszcza, że to pewnie jedyna taka okazja;P Polecam sklep www.probitus.pl
POKAŻ KOMENTARZE (11)