POLECAMY

Naukowcy odkryli wzór, dzięki któremu wyliczysz, kiedy powinnaś zbudować trwały związek!

Nieskomplikowany wzór matematyczny pomoże ci ustalić, kiedy przypada twój najlepszy moment na zaręczyny i ślub. Spróbuj sama!
Naukowcy odkryli wzór, dzięki któremu wyliczysz, kiedy powinnaś zbudować trwały związek! fot. Fotolia
Niektórzy twierdzą, że 28 lat to idealny wiek na ślub. 30 to już podobno ostatni moment, bo potem już tylko 40 i ... nieuchronnie zbliżające się staropanieństwo, zwane dziś singielstwem. Ale nie oszukujmy się więcej. Prawda jest taka, że nie ma uniwersalnego, jedynego i odpowiedniego wieku na zbudowanie trwałego związku. Każdy przecież jest inny, a kwestia małżeństwa i założenia rodziny to sprawa indywidualna. Amerykańscy naukowcy mają jednak na to rozwiązanie. Profesor Tony Dooley z australijskiej uczelni University of New South Wales's School of Mathematics and Statistics stworzył prosty wzór matematyczny, dzięki któremu wyliczysz, w którym wieku będziesz gotowa na to, by się zaręczyć oraz wziąć ślub.

Czekasz na zaręczyny, a on milczy? Podpowiadamy, czego nie robić!

Wzór, dzięki któremu wyliczysz odpowiedni wiek na oświadczyny

Jeśli zastanawiasz się, kiedy twój partner ci się oświadczy, możesz zapytać go o wiek, w którym, najpóźniej chciałby się ożenić oraz o to, kiedy zaczął myśleć o stałym związku. Po wykonaniu równianina dowiesz się, kiedy otrzymasz pierścionek zaręczynowy. Możesz też wyliczyć swój idealny wiek na zbudowanie trwałego związku. Wystarczy rozwiązać następujące równanie:
 
[(n-p) x 0,386] + p = wiek oświadczyn
 
N - wiek, w którym najpóźniej chciałabyś wziąć ślub
P - wiek, w którym najwcześniej zaczęłaś myśleć o stałym związku
 
Przykład:
Ania najpóźniej chciałaby wziąć ślub w wieku 35 lat. Wiek, w którym zaczęła myśleć o stałym związku, przypadł na jej 25 rok życia. Ania tak wyliczyła swój idealny wiek na zaręczyny:
 
[(35-25) x 0,386] + 25 = (10 x 0,386) + 25 = 3,86 + 25 = 28,86
idealny wiek Ani na zaręczyny to 28-29 lat.

Poznaj 6 sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że on chce ci się oświadczyć! 

Skuteczność wzoru

Jeśli właśnie teraz pukasz się w głowę ze zdziwienia, to musisz wiedzieć, że wzór matematyczny stworzony przez profesora Tony'ego Dooley'a sprawdził się aż u 40% osób. To imponujący wynik.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
Jakimś cudem zgodziło sie w 100%
/rok temu
Wychodzi mi, że powinnam się zaręczyć w wieku 31-32. Mam 35. Chyba coś przegapiłam... 😕