POLECAMY

Ubiór świadka

świadkowie, zaraz po młodej parze, przyciągają wzrok weselnych gości. Dlatego też ważne jest, aby byli oni ubrani odpowiednio do pełniącej roli, bardzo ważnej roli.

Świadkowie w dniu ślubu mają do odegrania bardzo ważną rolę. To oni - zaraz po młodych małżonkach - będą przyciągać wzrok weselnych gości.Dlatego też ważne jest, aby byli oni ubrani odpowiednio do pełniącej roli, bardzo ważnej roli.

Stój druhny nie powinien przyćmić pięknego wyglądu Panny Młodej. Podczas uroczystości zaślubin biel zarezerwowana jest dla Panny Młodej, dlatego świadkowi jak i innym gościom nie wypada założyć białej kreacji. Świadek nie może pozwolić sobie na wyzywającą kreację, np. na czerwoną suknię z dużym dekoltem. Niewatpliwie świadkowie powinni odznaczać się w tym dniu elegancją.

Świadkowa najlepiej zaprezentuje się w kostiumie w pastelowych kolorach lub w zwiewnej, skromnej sukience. Świadkowa może trzymać wiązankę wykonaną w konwencji podobnej do wiązanki Panny Młodej. Świadek powinien być elegancki. Przypinka świadka, tak jak ozdoba pana młodego powinny kształtem nawiązywać do bukietu panny młodej.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 lat temu
Ja bym do tego dodała że strój świadkowej jest również uzależniony od godziny ślubu.
/10 lat temu
swiadkowa