Lipiec to piękny miesiąc na śluby i wesela. Część z nas albo sama będzie przeżywać własny ślub, albo wybierze się na wesele czy też przyjęcie weselne bliskich i znajomych. Będziemy się już także przygotowywać na letnie śluby i wesela, albo planować przebieg tej uroczystości za rok. Zróbcie to wspólnie z nami - kobietami z kobieta.wieszjak.pl. My też idziemy na ślub i wesele!

Temat miesiąca – idziemy na ślub i wesele!

Lipiec to piękny miesiąc na śluby i wesela. Część z nas albo sama będzie przeżywać własny ślub, albo wybierze się na wesele czy też przyjęcie weselne bliskich i znajomych. Będziemy się już także przygotowywać na letnie śluby i wesela, albo planować przebieg tej uroczystości za rok. Zróbcie to wspólnie z nami - kobietami z kobieta.wieszjak.polki.pl. My też idziemy na ślub i wesele!
/ 04.10.2016 12:14
Lipiec to piękny miesiąc na śluby i wesela. Część z nas albo sama będzie przeżywać własny ślub, albo wybierze się na wesele czy też przyjęcie weselne bliskich i znajomych. Będziemy się już także przygotowywać na letnie śluby i wesela, albo planować przebieg tej uroczystości za rok. Zróbcie to wspólnie z nami - kobietami z kobieta.wieszjak.pl. My też idziemy na ślub i wesele!

Przedślubna dieta odchudzająca

Proponujemy zacząć od naszego serwisu Diety, w którym znajdziecie mnóstwo porad na temat tego jak można się szybko, ale i skutecznie odchudzić, żeby olśniewać swoją figurą podczas ślubu i wesela. Polecamy zwłaszcza artykuł Przedślubna dieta odchudzająca.

Uroda przed ślubem i weselem

W serwisie Uroda znajdziecie wszelkie informacje dotyczące zabiegów upiększających ciało i twarz. Wypiękniejecie od stóp do głów. Zajrzyjcie też koniecznie do artykułu o Zabiegach kosmetycznych, które warto wykonać przed ślubem.

Moda ślubna i weselna - dla panny młodej, świadkowej, mamy i teściowej

W dziale Moda ślubna znajdziecie mnóstwo inspiracji, stylizacji i zdjęć kreacji idealnych na ślub i wesele. Także w bardzo przystępnych cenach! Panny młode powinny obejrzeć galerię białych sukienek na ślub, także cywilny lub zupełnie mały skromny - Białe i tanie sukienki na ślub. Jeśli jesteś świadkową lub gościem weselnym na pewno zainteresują Cię wyjątkowe kreacje weselne w galerii Sukienki na wesele - typowe i bezpieczne. Polecamy także nietypowe i nowoczesne kreacje na wesele - znajdziecie je w galerii zdjęć Kreacje na wesele - nasze typy! Dojrzalsze kobiety znajdą dla siebie gotowe zestawy w galerii pod tytułem Stylizacje dla mamy, cioci i teściowej.

Fryzury na ślub i wesele

Kolejny krok w naszych przygotowaniach to oczywiście przegląd fryzur idealnych na ślub i wesele - obejrzycie je w galeriach zdjęć w serwisie Fryzury. Polecamy zwłaszcza Fryzury krok po kroku, w których zdjęcie po zdjęcie, wskazówka po wskazówce dowiecie się jak wykonać fryzurę ślubną i weselną. Warto zwrócić uwagę na najmodniejsze fryzury:

Makijaż ślubny i weselny

Jeśli już mamy wybraną kreację i fryzurę - trzeba dobrać do całości odpowiedni makijaż. Nie musicie wybierać spośród tych, które nazywają się makijażami ślubnymi czy weselnymi. Ważne, żeby były dobrane odpowiednio do Waszej urody oraz całej stylizacji. Polecamy zwłaszcza makijaże krok po kroku, galerie zdjęć dzięki którym możecie spróbować wykonać makijaże na ślub i wesele same:

Ślubno-weselne porady przed ślubem

Ponadto w naszym specjalnym serwisie ślubnym znajdziecie aż 12 działów pełnych praktycznych i przydatnych porad przy przygotowaniach do ślubu i wesela. I tak w dziale Przed ślubem znajdziecie porady dotyczące oświadczyn, zaproszeń ślubnych - Gotowe wzory zaproszeń ślubnych, stresu związanego ze ślubem, czy organizacji wieczoru panieńskiego i wieczoru kawalerskiego. Przydatne mogą okazać się także gotowe teksty błogosławieństw ślubnych dla rodziców.

W kościele i Urzędzie Stanu Cywilnego

W dziale Formalności ślubne znajdziecie wszystko to co trzeba załatwić w kościele i urzędzie.

Organizacja ślubu i wesela

Dział Organizacja ślubu i wesela pomoże Ci zorganizować, zaplanować i pamiętać o najważniejszych rzeczach dotyczących logistyki i koordynacji oraz poradzi Ci jak obliczyć i obniżyć koszty ślubu i wesela.

Savoir-vivre ślubny

Wszystko co jest związane z obyczajami, zwyczajami, przesądami oraz zasadami zachowania podczas ślubu i wesela znajdziecie w dziale Savoir-vivre ślubny.

Foto, video, auto i muzyka na ślub i wesele

Wybór fotografa, kamerzysty, samochodu oraz muzyki na ślub i wesele to niełatwa sprawa. Zajrzyjcie do działu Oprawa ślubu i wesela, gdzie znajdziecie wszelkie niezbędne informacje na ten temat.

Styl Twojego ślubu i wesela

Po inspiracje do dekoracji kościoła, sali, stołów oraz stylu Waszego ślubu i wesela, a także po wybór rozmaitych zabaw weselnych kliknijcie w dział Styl ślubu i wesela. Wszystko zaś co dotyczy dekoracji kwiatowych znajdziecie w dziale Florystyka ślubna.

Porady stylistki ślubnej i wedding plannera - zadaj pytanie!

Jeśli potrzebujecie bezpośredniego kontaktu z ekspertem zadajcie pytanie Stylistce ślubnej lub naszemu konsultantowi ślubnemu (wedding plannerowi). Pomogą, doradzą i rozwiążą Twój indywidualny problem ślubny raz dwa!

E-kartki i życzenia ślubne za darmo

Na kobieta.wieszjak.polki.pl możecie też bardzo szybko i za darmo wysłać ślubną e-kartkę lub skorzystać gotowych tekstów życzeń ślubnych.

Prezenty ślubne

Jeśli już masz wszystko, jesteś wystylizowana od stóp do głów i właściwie możesz iść na ślub i wesele nie zapomnij o prezencie ślubnym. Panna młoda powinna pamiętać o przygotowaniu listy prezentów ślubnych, żeby uniknąć dublowania się niespodzianek!

Bawcie się dobrze!