Słynne śluby 2012 roku

Rok 2012 obfitował w śluby zawierane w tajemnicy przed mediami. Natalie Portman, Anne Hathaway, Blake Lively, Piotr Adamczyk – to tylko niektóre gwiazdy, które wzięły sekretny ślub. Oczywiście nie brakowało też par, które ze swojego wesela zrobiły spektakl mediany. Michał Wiśniewski, Ola Kwaśniewska, czy Justin Timberlake chwalili się wypowiedzianym „tak” na łamach prasy i w licznych wywiadach telewizyjnych. Kto jeszcze stanął na ślubnym kobiercu w tym roku? Zobaczcie sami - przed wami słynne śluby 2012!

Rok 2012 obfitował w ceremonie zawierane w tajemnicy przed mediami. Natalie Portman, Anne Hathaway, Blake Lively, Piotr Adamczyk – to tylko niektóre gwiazdy, które wzięły sekretny ślub. Oczywiście nie brakowało też par, które ze swojego wesela zrobiły spektakl mediany. Michał Wiśniewski, Ola Kwaśniewska, czy Justin Timberlake chwalili się wypowiedzianym „tak” na łamach prasy i w licznych wywiadach telewizyjnych. Kto jeszcze stanął na ślubnym kobiercu w tym roku? Zobaczcie sami - przed wami słynne śluby 2012!

Słynne śluby 2012 roku

Wśród słynnych celebrytów, którzy zdecydowali się zalegalizować swój związek, znaleźli się sławni aktorzy, piosenkarze, jeden członek rodziny królewskiej, wybitny informatyk i córka prezydenta. W sumie czternaście par! Najwięcej gwiazd pobrało się w czerwcu i wrześniu. Czyżby sprawdzał się przesąd, że szczęście w małżeństwie gwarantuje miesiąc, w którego nazwie występuje litera „r”? Rok się jeszcze nie skończył, może w listopadzie i grudniu, znowu ktoś obwieści zawarcie przez siebie małżeństwa? Będziemy was informować.

 

Piotr Adamczyk i Kate Rozz - 08.01.2012

Ślub Piotra Adamczyka i Katarzyny Gwizdały, znanej bardziej jako Kate Rozz owiany był tajemnicą. Media dowiedziały się o nim dopiero kilka dni po zawarciu przez nich sakramentu małżeństwa. Oficjalnie Młoda Para złożyła przysięgę małżeńską 8 stycznia 2012 w kościele bł. Edwarda Detkensa w Warszawie. Dla Piotra jest to pierwsze małżeństwo, Kate jest rozwódką, a z poprzedniego małżeństwa ma dwoje dzieci.

Słynne śluby 2012 roku

Fot. MW Media

 

Mark Zuckerberg i Priscilla Chan - 19.05.2012

28-letni twórca Facebooka, Mark Zuckerberg ożenił się ze swoją szkolną miłością Priscillą Chan. Ślub odbył się 19 maja w domu Zuckerberga w Palo Alto w Kalifornii. Czego można było się spodziewać, nie omieszkał pochwalić się tą wiadomością na sławnym „fejsie”!

Słynne śluby 2012 roku

Fot. graziadaily.co.uk

 

Cynthia Nixon i Christine Marinoni - 27.05.2012

Cynthia Nixon, gwiazda „Seksu w wielkim mieście” 27 maja poślubiła Christine Marinoni. Para już wcześniej planowała ślub, ale czekała na zalegalizowanie ustawy o zawieraniu małżeństw homoseksualnych w stanie Nowy Jork. Kobiety spotykały się od 8 lat, mają syna Maxa, który urodził się w lutym 2011 roku.

Słynne śluby 2012 roku

Fot. people.com

 

Drew Barrymore i Will Kopelman - 02.06.2012

37-letnia, ciężarna Drew Barrymore wyszła za mąż za Willa Kopelmana, kolekcjonera sztuki. Uroczystość odbyła się w 2 czerwca w posiadłości aktorki, w Montecito w stanie Kalifornia. Drew miała na sobie suknię projektu Karla Lagerfelda i biżuterię Chanel. To już trzecie małżeństwo gwiazdy. 26 września Drew urodziła córeczkę - Olive Barrymore Kopelman.

Słynne śluby 2012 roku

Fot. people.com

 

Matthew McConaughey i Camila Alves - 09.06.2012

Matthew McConaughey i Camilla Alves wzięli ślub w Teksasie. Była to katolicka, bardzo tradycyjna ceremonia. Wesele zorganizowane zostało w ogrodzie na terenie posiadłości pary i trwało 3 dni. Przed ślubem para znała się 5 lat, ma 4-letniego synka Levie’go i 2,5-letnią córeczkę Vidę.

Słynne śluby 2012 roku

Fot. people.com

 

Monika Jarosińska i Robert Korzeniowski - 17.06.2012

Gwiazda „Plebanii”, 38-letnia Monika Jarosińska wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem, muzykiem Robertem Korzeniowskim w Jabłonnej pod Warszawą. Ubrana była w skromną suknię z baskinką, a na głowie miała toczek z woalką zakrywającą twarz.

Słynne śluby 2012 roku

Fot. MW Media

 

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner - 30.06.2012

To było trzecie małżeństwo Michała i drugie Dominiki. Ceremonia odbyła się w obrządku luterańskim, wobec czego oboje mogli ponownie wziąć ślub kościelny. Niewiele brakowało, a do ślubu wcale by nie doszło - na kilka tygodni przed wyznaczoną datą, u Michała zdiagnozowano nowotwór. Przeszedł operację i kontynuował leczenie, w czym bardzo wspierała go narzeczona.

Słynne śluby 2012 roku

Fot. MW Media

Słynne śluby 2012 roku

Fot. MW Media

 

Natalie Portman i Benjamin Millepied - 04.08.2012

Natalie Portman i Benjamin Millepied wzięli ślub w tajemnicy. Ceremonia odbyła się w Kaliforni i wzięła w niej udział tylko najbliższa rodzina. Podobno goście nie mogli robić zdjęć ani mieć przy sobie telefonów komórkowych - para pragnęła, by najważniejszy dzień w ich życiu odbył się bez rozgłosu. Natalie i Benjamin poznali się na planie „Czarnego Łabędzia”. Z gorącego uczucia urodził się im synek Aleph Millepied.

Słynne śluby 2012 roku

Fot. usatoday.com

Słynne śluby 2012 roku

Fot. simplysavannahevents.blogspot.com

 

Katie Melua i James Toseland - 01.09.2012

Wokalistka Katie Melua i mistrz grupy Superbike James Toseland wzięli ślub 1 września 2012 r. Ceremonia odbyła się w Londynie, w Kew Gardens w XIX-wiecznej Nash Conservatory. W sukni projektu Claire Pettibone, Katie wyglądała kwitnąco!

Słynne śluby 2012 roku

Fot. famemagazine.co.uk

 

Blake Lively i Ryan Reynolds - 09.09.2012

Gwiazda „Plotkary”, 25-letnia Blake Lively wyszła za mąż za aktora Ryana Reynoldsa. Ślub odbył się w tajemnicy przed mediami - zaproszono tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół. Dla Ryana jest to drugie małżeństwo, wcześniej był żonaty ze Scarlett Johansson.

Słynne śluby 2012 roku

Fot. thelook.today.com

 

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach - 22.09.2012

O żadnym innym polskim ślubie nie mówiono tyle co o Oli i Kuby. Czekano na niego niczym na ceremonię książęcą. Córka byłego prezydenta i wokalista wzięli ślub 22 września. Panna młoda miała na sobie długą, białą suknię zaprojektowaną przez Sabrinę Pilewicz, a pan młody wystąpił w garniturze od Tomasza Ossolińskiego.

Słynne śluby 2012 roku

Fot. MW Media

 

Anne Hathaway i Adam Shulmann - 29.09.2012

Anne i Adam pobrali się 29 września. Ślub odbył się w Big Sur w Kalifornii, a ceremonia sprawowana była w obrządku żydowskim. Do organizacji wesela para młoda wynajęła tego samego konsultanta ślubnego, która przygotowywał ślub Natalie Portman. Panna młoda miała na sobie suknię Valentino z ręcznie malowanym, różowym trenem.

Słynne śluby 2012 roku

Fot. blogs.etcanada.com

Słynne śluby 2012 roku

Fot. zimbio.com

 

Justin Timberlake i Jessica Biel - 19.10.2012

Justin Timberlake i Jessica Biel wzięli ślub we Włoszech. Para zaprosiła tam gości już na tydzień przed zaślubinami. Mogli za darmo jeździć na wycieczki i korzystać z atrakcji hotelowych. W dniu ślubu panna młoda miała na sobie różową suknię projektu Gimabattisty Valli i kolczyki z żółtych diamentów od Martina Katza, a pan młody ubrany był w smoking od Toma Forda.

Słynne śluby 2012 roku

Fot. people.com

 

Wilhelm I (Guillaume) i Stephanie de Lannoy - 20.10.2012

W 20 października w Luksemburgu zawarli małżeństwo następca tronu książę Guillaume i belgijska arystokratka Stephanie de Lannoy . Podczas ślubu panna młoda ubrana była w koronkową suknię projektu Elie Saab, z 4-metrowym trenem. Pan młody ubrany był w mundur.

Słynne śluby 2012 roku

Fot. lovemydress.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
Katie Melua ślicznie wyglądała!
/6 lat temu
ciekawe, kto z nich korzystał z pomocy alejaweselna.pl ?