Prezenty ślubne w formie przeżyć - nowa moda

Zastanawiasz się co podarować młodym w dniu ich święta? Chciałabyś, żeby prezent ślubny był oryginalny i został w ich pamięci na zawsze? Podaruj im przeżycie - wyjście do teatru, lot balonem albo kurs nurkowania. To najnowsza moda na prezenty ślubne dla młodej pary.
/ 26.07.2015 07:29

Fot. Fotolia

Obdarowując bliskie osoby staramy się być oryginalni i nietuzinkowi, aby prezent na długo pozostał w pamięci i sprawiał autentyczną radość. Na liście najbardziej niepożądanych prezentów ślubnych znajdują się obecnie artykuły AGD/RTV. Niechęć do otrzymania kilku żelazek, kolejnego miksera lub odkurzacza jest duża. Mimo, iż najłatwiejszym rozwiązaniem jest podarowanie gotówki, coraz chętniej szukamy ciekawych i niestandardowych rozwiązań.

Ślubna sesja fotograficzna jako prezent

Na początku wspólnej drogi małżonkowie często nie mogą sobie pozwolić na dodatkowe wydatki. Wspólny lot balonem czy egzotyczny masaż, to luksus na który rzadko kiedy stać młodą parę. Samo przyjęcie ślubne to nie lada koszt. Dlatego coraz częściej również podarowujemy prezenty, które pozwalają odciążyć nowożeńców np. ofiarując ślubną sesję fotograficzną czy naukę pierwszego tańca.

Polecamy: 20 pomysłów na prezenty ślubne

Zestaw podarunkowy w formie box'u

Obecnie doskonałym rozwiązaniem na niestandardowy prezent ślubny jest podarowanie tzw. Box'u zawierającego od 21 do 24 propozycji, aby młoda para mogła wybrać ten podarunek, który najbardziej jej odpowiada. Zestawy podarunkowe zawierają niestandardowe propozycje prezentów wywołujących niezapomniane emocje, które nowożeńcy będą wspominać przez lata.

 Największym zainteresowaniem w kategorii prezentów dla dwojga, najczęściej wybieranych na upominki ślubne, cieszą się te związane ze SPA czyli np. weekednowe pakiety SPA, seanse w grocie solnej czy masaże ciała. Inne równie często wybierane propozycje to: lekcje tenisa, lot samolotem widokowym czy kurs sushi – mówi Kornel Piesio, PR Manager serwisu PrezentMarzen.com. – Czasem też na jeden prezent składa się kilka par – dodaje.
Najważniejsza w doborze odpowiedniego podarunku jest znajomość upodobań młodej pary lub wywiad środowiskowy wśród najbliższych. Zawsze również istnieje ryzyko, że ktoś już wpadł na podobny pomysł, dlatego warto upewnić się, czy prezent nie będzie się powtarzał.

Polecamy: Lisa prezentów ślubnych - jak ułatwić zadanie gościom weselnym?

Z sondy serwisu PrezentMarzen.com wynika, że aż 56% ankietowanych wolałoby samemu wybrać sobie prezent. 29 % uważa, że lepiej kupić pojedynczy wcześniej wybrany podarunek, a 10 % nie ma zdania, która forma upominków jest lepsza.

Prezent ślubny powinien być ładny, niebanalny ale i przydatny jednocześnie. Nowa moda na podarowanie niezapomnianych doznań, z okazji zawarcia związku małżeńskiego, podpowiada nam ciekawie propozycje. Ponieważ wybór jest duży można precyzyjnie dobrać prezent odpowiedni do zainteresowań i pasji nowożeńców, który będzie miłym wspomnieniem na całe życie.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10.07.2016 20:20
Fajna to jest moda ale takie prezenty to raczej od znajomych. Ja postawiłam na klasyczny prezent i przekazałam piękny zestaw sztućcy gerlacha, które są u nas od pokoleń. Myślę, że moja córka to doceni.