Organizujesz wieczór panieński swojej przyjaciółki? Podpowiadamy najlepsze prezenty na tą noc!

Wieczór panieński to ostatnia noc wolności, podczas której przyszła panna młoda może po raz ostatni robić to, na co po ślubie już nie będzie miejsca. Oprócz zapewnienia doskonałej zabawy i atrakcji, panna młoda powinna dostać także upominek!
Wioletta Górecka / 2 miesiące temu
Organizujesz wieczór panieński swojej przyjaciółki? Podpowiadamy najlepsze prezenty na tą noc! fot. Adobe Stock

Forma wieczoru panieńskiego powinna być dopasowana w całości pod pannę młodą. Jeśli to kobieta z temperamentem i kochająca szaleństwo, jej ostatnia panieńska impreza powinna być zorganizowana w taki sposób, by zapewnić jej jak najwięcej wrażeń. Jeśli jednak przyszła żona jest cicha, nieśmiała i spokojna, tego wieczoru powinnyście zadbać o jej komfort i dobre samopoczucie. Taka sama zasada dotyczy prezentów – muszą być dopasowane do charakteru dziewczyny (i imprezy). Oto kilka pomysłów na prezenty dla przyszłej panny młodej – tej szalonej i tej spokojnej!

Prezenty na wieczór panieński – z przymrużeniem oka!

Zasadniczo obdarowanie prezentem przyszłej żony, która ma duże poczucie humoru, lubi wyzwania i ma dystans do siebie, jest najłatwiejsze. Dla niej bez wątpienia znajdziesz idealny upominek, w sklepie ze śmiesznymi prezentami czy w sex – shopie.

Jednak nawet nieśmiała i spokojna narzeczona ucieszy się z takiej formy prezentu. My proponujemy:

Karty z zadaniami

Talia kart, jednak nie zwyczajna, a taka z zadaniami dla panny młodej, dostarczy przedniej zabawy całej ekipie biorącej udział w wieczorze panieńskim! To opcja na zadania do wykonania podczas wieczoru panieńskiego – wśród nich mogą znaleźć się naprawdę szalone rzeczy.

Inna opcja to talia kart z zadaniami dla dwojga – do wykorzystania już po ślubie. Wiedz jednak, że te zadania nie należą z pewnością do tych zwyczajnych, które można wykonywać przed godziną 22…

Karty na wieczór panieński, PartyBox.pl

Poradnik dobrej żony

Pannie młodej z poczuciem humoru na pewno spodoba się praktyczny poradnik. Niech nie będzie to jednak kolejny poradnik z księgarni – postaw na śmiech i zabawę. Poradnik z humorem, pełen praktycznych (i szalonych) wskazówek i podpowiedzi to coś, co nie tylko rozbawi przyszłą żonę do łez, ale także przyda się jej w małżeństwie! Wybierz taki poradnik, w którym same będziecie mogły uzupełnić sentencje!

Poradnik przyszłej żony, Pannaikawaler.pl

Zorganizuj idealny wieczór panieński! Poradnik  

Instrukcja obsługi męża

Co do tego, że mężczyźni są z innej planety, żadna kobieta nie ma wątpliwości. Panowie twierdzą z kolei, że jak dotąd nikt nie znalazł sposobu na to, by kobietę zadowolić w pełni. Codzienność pokazuje jednak, że życie z mężczyzną także nie należy wcale do najłatwiejszych! Panna młoda ucieszy się więc na pewno z zabawnego, napisanego z humorem i przymrużeniem oka poradnika dotyczącego obsługi swojego męża.

Instrukcja obsługi faceta, PinkDrink.pl

Zestaw ratunkowy

Przygotowania do ślubu i sama uroczystość to nie tylko pozytywne emocje, ale także dużo nerwów i wzruszeń. Twoja obecność i pomoc przyjaciółce będzie nieoceniona i najważniejsza, jednak twojej przyjaciółce na pewno spodoba się podręczny, ślubny zestaw ratunkowy. Najlepsza będzie apteczka lub torba stylizowana na medyczną, do której schowasz:

  • Lusterko (pierwsza pomoc w przypadku awarii makijażu)
  • Chusteczki (pierwsza pomoc na nagły wyciek z oczu i nosa)
  • Herbata z melisy lub tabletki ziołowe (na nagły atak stresu)
  • Karteczkę z twoim numerem telefonu (numer alarmowy w każdej sytuacji).

Zestaw ratunkowy - pierwsza pomoc przedślubna, PinkDrink.pl

To także może ci się spodobać:
5 niezawodnych pomysłów na wieczór panieński! 
Wieczór panieński w... domu? Oto, jak zorganizować najlepszy!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 miesiące temu
Moja przyjaciółka dostała ode mnie jako prezent na wieczór panieński album ze zdjęciami, w którym jest cała nasza paczka jak również nie zabrakło zdjęć jej i jej obecnego już męża. Jest osobą sentymentalną więc prezent bardzo się jej spodobał, a że znamy się juz X lat i wiele razem przeżyłyśmy to zdjęć wyszło sporo. Wszystko zamawiałam na FOTOPRINT.pl bo mieli fajną cenę za zdjęcia a od 300 zł darmową wysyłkę.