Planowanie ślubu - 6 miesięcy przed ślubem

Dzień, w którym weźmiecie ślub, będziecie zapewne pamiętać do końca życia. Należy jednak pamiętać, że jeśli marzycie o wspaniałej, wyjątkowej uroczystości to nie można zorganizować jej w pośpiechu. Tak więc 6 miesięcy przed ...
/ 23.05.2006 09:22

6 miesięcy przed ślubem

  • Ostatecznie zdecydujcie, gdzie chcecie brać ślub - w którym kościele czy USC. Planowanie ślubu - 6 miesięcy przed ślubemKoniecznie też trzeba się tam wybrać i zarezerwować termin, albo przynajmniej dowiedzieć się, na ile wcześniej trzeba to zrobić. Niektóre urzędy stanu cywilnego nie rezerwują terminów z dużym wyprzedzeniem. W innych - na najbardziej popularne wśród nowożeńców dni w roku trzeba "polować" właśnie pół roku wcześniej.
  • Ustalcie, gdzie i kiedy odbędą się wieczory: kawalerski i panieński, ile osób zostanie zaproszonych, jakie atrakcje będą towarzyszyły spotkaniom.
  • Zdecydujcie, gdzie urządzicie przyjęcie ślubne. Jeśli ma być to restauracja dobrze jest już zarezerwować termin, a zaraz potem wybrać się tam na obiad i na kolację. Jeśli tamtejsza kuchnia czy obsługa nie przypadnie nam do gustu, pomyśleć o zmianie lokalu.
  • Wybierzcie fotografa i firmę, która stworzy reportaż video oraz - jeśli jest taka konieczność - poczyńcie rezerwacje.
  • Zorientować się w ofertach zespołów muzycznych (przesłuchać CD, obejrzeć kasety video) i dokonać rezerwacji.

Redakcja poleca

REKLAMA