POLECAMY

Planowanie ślubu - 6 miesięcy przed ślubem

Dzień, w którym weźmiecie ślub, będziecie zapewne pamiętać do końca życia. Należy jednak pamiętać, że jeśli marzycie o wspaniałej, wyjątkowej uroczystości to nie można zorganizować jej w pośpiechu. Tak więc 6 miesięcy przed ...

6 miesięcy przed ślubem

  • Ostatecznie zdecydujcie, gdzie chcecie brać ślub - w którym kościele czy USC. Planowanie ślubu - 6 miesięcy przed ślubemKoniecznie też trzeba się tam wybrać i zarezerwować termin, albo przynajmniej dowiedzieć się, na ile wcześniej trzeba to zrobić. Niektóre urzędy stanu cywilnego nie rezerwują terminów z dużym wyprzedzeniem. W innych - na najbardziej popularne wśród nowożeńców dni w roku trzeba "polować" właśnie pół roku wcześniej.
  • Ustalcie, gdzie i kiedy odbędą się wieczory: kawalerski i panieński, ile osób zostanie zaproszonych, jakie atrakcje będą towarzyszyły spotkaniom.
  • Zdecydujcie, gdzie urządzicie przyjęcie ślubne. Jeśli ma być to restauracja dobrze jest już zarezerwować termin, a zaraz potem wybrać się tam na obiad i na kolację. Jeśli tamtejsza kuchnia czy obsługa nie przypadnie nam do gustu, pomyśleć o zmianie lokalu.
  • Wybierzcie fotografa i firmę, która stworzy reportaż video oraz - jeśli jest taka konieczność - poczyńcie rezerwacje.
  • Zorientować się w ofertach zespołów muzycznych (przesłuchać CD, obejrzeć kasety video) i dokonać rezerwacji.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (16)
/5 lat temu
W Warszawie i okolicach 6 miesięcy na tak ważne decyzje to zdecydowanie za mało :) My zaczęliśmy szukać w październiku, i mamy szczęście że znaleźliśmy salę na lipiec następnego roku- ładną i względnie tanią. Ale zespoły i fotograf? Zero wyboru. Więc kochani- dobre zespoły na prawdę mają terminy na 2 lata w przód :)
/5 lat temu
My zorganizowalismy slub w 5miesiecy :) sala i kosciol w jeden dzien zalatwione:)nawet godzina byla wolna ta ktora chcielismy:)mielismy duzego farta:)pozniej jednak zaczely sie schody bo szukalismy bardzo dlugo bo przez ponad miesiac odpowiedniego zespolu bo nie chcielismy dj'a ,a za 2tyg.bedziemy przysiegac sobie miłość przed Bogiem:)
/6 lat temu
ja swój ślub planuje dość wcześnie bo według mnie w 6miesięcy nie jest się wstanie ogarnąć wszyskiego ,jeżeli chodzi o lokal to napewno nie ma tak krótkich terminów
POKAŻ KOMENTARZE (13)