Moda na Ślub

Wakacyjne śluby! Schody kościołów obsypane ryżem, płoty domów ozdobione kokardami i słodka woń lilii. Romantycznie… A po ślubie, miesiąc miodowy. Zanim wyjedziecie koniecznie zapakujcie do walizki akt ślubu. Sprawdziliśmy oferty biur podróży i okazało się, że nowożeńcy mogą liczyć na specjalne traktowanie. Zobaczcie, jakie niespodzianki, upusty i atrakcje dla młodych par przygotowali tour operatorzy.
/ 12.10.2006 10:49
ślubDrodzy Czytelnicy,

Wakacyjne śluby! Schody kościołów obsypane ryżem, płoty domów ozdobione kokardami i słodka woń lilii. Romantycznie… A po ślubie, miesiąc miodowy. Zanim wyjedziecie koniecznie zapakujcie do walizki akt ślubu. Sprawdziliśmy oferty biur podróży i okazało się, że nowożeńcy mogą liczyć na specjalne traktowanie. Zobaczcie, jakie niespodzianki, upusty i atrakcje dla młodych par przygotowali tour operatorzy. Ponadto podpowiadamy, co spakować w podróż poślubną i w jakim kostiumie w tym sezonie wystąpić na plaży.

Jeśli chcecie połączyć wycieczkę we dwoje ze ślubem i do tego kościelnym, koniecznie przeczytajcie artykuł „Ślub kościelny za granicą”. Znajdziecie w nim nie tylko praktyczne wskazówki, jak znaleźć księdza i załatwić formalności, ale także, gdzie sprawdzić prognozę pogody i kupić tanie bilety lotnicze.

Nie każda dziewczyna może zrezygnować w dniu ślubu z okularów na rzecz szkieł kontaktowych. Dlatego podpowiadamy, jakie dodatki – welony, stroiki, spinki będą pasować „okularnicom” i na jaki makijaż powinniście zdecydować się, by podkreślić zasłonięte oprawkami oczy.

Dla „Mody na Ślub” „gotują” znani kucharze Kurt Scheller, Robert Sowa i Karol Okrasa. Weselne menu – palce lizać!

Jest to numer specjalny, dwujęzyczny, który będzie promować polskich producentów sukni i akcesoriów ślubnych na zagranicznych targach mody. Niech Europa i świat dowiedzą się, jak kochają i żenią się Polacy!

Życzymy przyjemnej lektury,

Redaktor naczelna
Anna Znajewska
www.modanaslub.pl