Międzynarodowy Festiwal Mody Ślubnej TORWAR 2008

„Moda na Ślub” ma przyjemność zaprosić na największy Międzynarodowy Festiwalu Mody Ślubnej Torwar 2008, który odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2007.
/ 18.10.2007 12:01
„Moda na Ślub” ma przyjemność zaprosić na największy Międzynarodowy Festiwalu Mody Ślubnej Torwar 2008, który odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2007.

Zaprezentujemy kolekcje sukien, garniturów, bielizny, butów, ekskluzywnych prezentów, tkanin, oraz dodatków ślubnych przygotowanych przez 250 wystawców z Polski i Europy.

Jest to najlepszy czas i miejsce by nawiązać nowe kontakty handlowe.

Czekają na Państwa niezapomniane wrażenia, liczne konkursy oraz ekskluzywne pokazy mody ślubnej między innymi kolekcje 2008: Biancaneve, Angel, M.B.M. Duber oraz Coplicité, In Love, Priam, Pronuptia. Będzie Państwo mogli skorzystać z porad dotyczących organizacji ślubu i wesela, zapoznać się z ofertą salonów jubilerskich, florystów i fotografów. Nawiążecie kontakty z zespołami, dj’ami, restauracjami i domami weselnymi. Innymi słowy: zorganizujecie wesele w jeden dzień.

Organizatorzy Festiwalu zapewniają wiele konkursów i atrakcji między innymi ekskluzywny, jedyny w Polsce, pokaz firmy Cymbeline.

Bilety na Międzynarodowy Festiwal Mody Ślubnej będzie można nabyć 1-2 grudnia w kasach przed Halą Torwaru (cena biletu 15 zł).

Międzynarodowy Festiwal Mody Ślubnej TORWAR jest największa imprezą branżową hurtowo-detaliczną organizowaną w Polsce.

Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej informacji na www.targislubne.waw.pl