Jak zorganizować zaręczyny w SPA?

Jak zorganizować zaręczyny w SPA?

Nawet gdy zaprzeczamy, to jako kobiety, zawsze w głębi serca marzymy o wyjątkowych i romantycznych oświadczynach. Następnego dnia obdzwonimy wszystkie koleżanki, aby opowiedzieć, czym niezwykłym, podczas zaręczyn, wykazał się nasz mężczyzna. Pozostaje tylko pytanie – czy sprosta temu wyzwaniu? Oto nowy ciekawy pomysł na oświadczyny w oryginalnej scenerii.
/ 10.09.2010 12:47
Jak zorganizować zaręczyny w SPA?

Tego wyjątkowego dnia kawaler przeżywa podwójny stres – nie dość, że żegna się ze stanem wolnym to, dodatkowo, musi zaskoczyć wybrankę swoją pomysłowością. Dla wszystkich panów wybawieniem mogą okazać się liczne portale o tematyce ślubno-weselnej oraz, działające od niedawna na rynku i cieszące się coraz większą popularnością, firmy zajmujące się profesjonalnym organizowaniem tego typu uroczystości (np. warszawska agencja eventowa day4you).

Jednym z oryginalnych pomysłów jest zaaranżowanie zaręczyn w salonie SPA (np. w salonie Retro Day Spa w Warszawie). Wybranka może zostać tam zaproszona pod pretekstem zrobienia drobnych zabiegów pielęgnacyjnych w towarzystwie przyjaciółki. Na miejscu tymczasem, zamiast najlepszej koleżanki, będzie na nią czekał przyszły narzeczony.

Zobacz: Wieczór panieński w SPA- jak i co zaplanować?

Rezerwując takie spotkanie możemy nie tylko wynająć cały salon na wyłączność (koszt już od 300-400zł wraz z zabiegami dla pary np. masażami relaksacyjnymi), ale również zapewnić wiele dodatkowych atrakcji, które nadadzą całości niepowtarzalny charakter. Salon może zostać obsypany płatkami róż, a w tle popłyną dźwięki Waszych ulubionych piosenek. Dodatkowo, otwierając butelkę szampana, będziecie mogli przypomnieć sobie wspólnie spędzone chwile, oglądając pokaz slajdów z Waszymi zdjęciami. Po wizycie w SPA możecie udać się zamówionym, stylowym samochodem do wykwintnej restauracji na romantyczną kolację.

Koszt takiego pakietu w day4you zaczyna się od 600-700 zł.

Po tak wspaniałych zaręczynach z pewnością padnie upragnione "Tak"! Jak Wam się podoba taki scenariusz

Zobacz też: Złodzieje na weselach - na co uważać?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)