I Mazurska Gala Ślubna 2012

Gratka dla par przygotowujących się do ślubu i wesela! Mazurska Gala Ślubna odbędzie się 24-25 listopada 2012. Dlaczego warto się wybrać na Mazurską Galę Ślubną do Hotelu Jabłoń?
/ 11.09.2012 16:13

W czasie I Mazurskiej Gali Ślubnej wybierzecie także wymarzoną suknię, kupicie obrączki, porozmawiacie na temat dekoracji, znajdziecie też zespół, który zapewni waszym gościom niezapomnianą zabawę. Będziecie mieli także okazję porozmawiać z fotografem o tym jak najlepiej się zaprezentować, tak by dobre wspomnienia z tej uroczystej chwili pozostały na zawsze.

Zobacz też: Pierścionek zaręczynowy - wybieramy najpiękniejszy! (zdjęcia)

Panny młode będą mogły zrobić sobie bezpłatny makijaż i dowiedzieć się w jakim kolorze wyglądają najlepiej. Będzie to też dobra okazja do rozmów o tym z jakich zabiegów SPA warto skorzystać przed ślubem, by wyglądać szczególnie pięknie. Fryzjerka dobierze natomiast najbardziej twarzową fryzurę.

Mazurska Gala Ślubna

Zobacz też: Przedślubne ABC: o czym musicie wiedzieć przed ślubem?

W restauracji Imbirowy Sad spróbujecie dań przygotowanych przez szefa kuchni. Do skosztowania będą między innymi chleb własnego wypieku na zakwasie, ryby i mięsa uwędzone w wędzarni, ciasta oraz inne potrawy jakie mogą być podawane w czasie przyjęcia weselnego. Podczas Gali Ślubnej będzie okazja do zakupu z rabatem przepięknej sukni ślubnej i garnituru.

Imbirowy Sad

Restauracja Imbirowy Sad /fot. Materiały prasowe Hotel Jabłoń

Zobacz też: Zaproszenia ślubne - inspiracje graficzne

  • Impreza trwać będzie od godziny 11 do 18.
  • Miejsce: Hotel Jabłoń, miejscowość Jabłoń k. Pisza

Hotel Jabłoń

Hotel Jabłoń /fot. Materiały prasowe Hotel Jabłoń

  • Wstęp płatny - 5 zł od osoby. Bilety do nabycia przed wjazdem do Hotelu.
  • Cały dochód ze sprzedaży biletów przekazany zostanie na leczenie dzieci.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)