pierścionek zaręczynowy

Czy wiesz jaki kupić pierścionek zaręczynowy?

Pierścionek zaręczynowy powinien być ozdobą trafioną w gust ukochanej. Jeżeli nie wiesz, jaki wybrać fason, kruszec i kamień, nie pytaj od razu ukochanej - romantyczny czar zaręczyn pryśnie, a ukochana może pomyśleć, że słabo ja znasz. Skorzystaj zatem z moich rad i wybierz pierścionek sam.
/ 08.09.2010 10:01
pierścionek zaręczynowy

Jeżeli nie wiemy jaki pierścionek wybrać dla ukochanej, możemy poradzić się jej najbliższych przyjaciółek, które na pewno wiedzą, co się jej podoba. Należy jednak radzić się dyskretnie, żeby ukochana nie dowiedziała się o niczym.

Pierścionek możemy dobrać do ulubionej biżuterii, którą ukochana nosi na co dzień. Warto wybrać taki pierścionek, który jest zbliżony fasonem do reszty pierścionków ukochanej. Może mało oryginalnie, ale na pewno bezpiecznie kupić coś podobnego do reszty ozdób - większe prawdopodobieństwo, że trafimy w gust ukochanej.

Możemy przypadkowo w jakimś sklepie podejść do wystawionej biżuterię i zasugerować, co jest ładne i wtedy się dowiemy jakie rzeczy lubi nasza wybranka. Dokładnie słuchaj, co mówi ukochana, co jest w jej guście. Będziesz miał ułatwione zadanie podczas zakupu.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)