Czy wiesz jak wyjątkowo spędzić podróż poślubną?

Czy wiesz jak wyjątkowo spędzić podróż poślubną?

Czasami miejsce podróży poślubnej zależą od możliwości finansowych. Jednakże nie należy od razu rezygnować z tych chwil spędzonych tylko we dwoje. Oto kilka propozycji na tani, romantyczny miesiąc miodowy.
/ 17.09.2010 12:01
Czy wiesz jak wyjątkowo spędzić podróż poślubną?

Możecie wykupić kilkudniową wycieczkę w biurze podróży lub sami zorganizować sobie podróż. Pamiętajcie, że nie liczy się wasze miejsce tylko to że jesteście tam razem.

Aby dodać wyjątkowości tych chwil, możecie zakupić koszulki z napisem nowożeńcy tak, aby każdy widział ze jesteście nowo upieczonym małżeństwem.

Pamiętajcie o tym aby spakować się odpowiednio wcześnie. Najlepiej zrobić to jeszcze przed ślubem.

W żadnym wypadku nie zabierajcie ze sobą osób trzecich. To jest czas dla was a nie dla rodziny i bliskich.

Zabierzcie ze sobą aparat fotograficzny aby uwiecznić waszą miłość. To może być wspaniała pamiątka na długie lata.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/29.07.2011 12:20
ja bym nie zdecydowała się na takie koszulki...Jeśli chodzi o poradę nie zabierania osób trzecich jest jak najbardziej trafna :) Przeglądają różne oferty wydaje mi się, że warto pomyśleć co chce się robić i po d tym kątem wybierać miejsce. Wydaje mi się że całkiem oryginalnym pomysłem może być spędzenie czasu w tym kurorcie Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim. Mają tam winoterpaię i kameralną atmosferę, to w połączeniu z nieziemskimi widokami jak dal mnie było idealną opcją na taką podroż.