prezent

Czy wiesz jak wybrać prezent na ślub?

Wybór prezentu ślubnego to przeważnie wydatek 200-300 zł, dlatego należy wydać je rozsądnie. Najlepszy prezent ślubny to coś pięknego a zarazem praktycznego. Zobacz czym się kierować przy wyborze prezentu dla Pary Młodej.
/ 18.09.2010 10:34
prezent

Na początku zorientuj się czy przyszli małżonkowie zrobili listę prezentów. Jeśli lista powstała zapoznaj się z nią i skorzystaj z pomysłów w niej zawartych.

Gdy Para Młoda nie zrobiła listy prezentów, możesz poddać się wodzy fantazji. Pamiętaj jednak, że gdy kupujesz coś praktycznego inni również mogą wpaść na ten sam pomysł. Na co komu 2 albo 3 suszarki? Skontaktuj się z innymi gośćmi i podpytaj co planują kupić.

Pamiętajmy o tym, aby nie dawać zbyt tanich. Tanie mogą świadczyć, że dałeś bo musiałeś. Jeżeli decydujesz się na drogi prezent, pamiętaj żeby za tym szedł dobry gust. Złota patera z diamentami może razić ocierać się o kicz i nie w ogóle być praktyczna. Szkoda jej będzie używać do podawania np. ciasta.

Kupując prezent pamiętaj o tym, aby był on dla Pary Młodej a nie tylko dla Panny Młodej czy jej męża. Prezent musi być funkcjonalny dla obojga małżonków.

Jeśli nie masz pomysłu zawsze możesz podarować pieniądze. Niekiedy Para Młoda woli sama nimi rozporządzić. To najbezpieczniejsze i coraz częściej praktykowane wyjście.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)