Czy wiesz jak wybrać konsultanta ślubnego?

Czy wiesz jak wybrać konsultanta ślubnego?

Zatrudnienie konsultanta ślubnego to doskonały pomysł dla par, które przede wszystkim cenią swój czas i poniekąd pieniądze. Konsultant ślubny to nie zbędny wydatek i snobizm, lecz rozsądne podejście do organizacji ślubu i wesela. Konsultanci ślubni zaproponują wam najkorzystniejsze rozwiązania, zarówno pod względem finansowym, jak i czysto estetycznym.
/ 10.09.2010 21:21
Czy wiesz jak wybrać konsultanta ślubnego?

Warto samemu sprawdzić konsultanta podczas osobistego spotkania, w trakcie którego możecie wyczerpująco dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak działa dana firma, co oferuje oraz jaki może być orientacyjny koszt usługi. Zorientuj się przede wszystkim, ile udanych imprez na swoim koncie dany konsultant (najlepiej powyżej trzech). Możesz także popytać na forach internetowych, czy mieli z tą firmą do czynienia i jak się sprawiła.

Wybierając konsultanta pamiętajcie też, że powinniście dobrze czuć się w jego towarzystwie. Jeżeli po pierwszym spotkaniu nie jesteście przekonani co do jego fachowości, macie więcej wątpliwości niż odpowiedzi, nie warto dalej angażować się w taką współpracę. Pamiętaj, że koszty usług konsultanta ślubnego (liczone od ilości zadań jakie ma wykonać konsultant) wahają się od 3,5 do 15 tys.

Świetnym pomysłem na sprawdzenie referencji konsultanta jest także odwiedzenie strony Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych które powstało między innymi po to aby wprowadzić system profesjonalnych rekomendacji. Znajdujące się tam firmy mają na swoim koncie co najmniej trzy wykonane imprezy weselne, zorganizowane w ramach kompleksowej obsługi klienta.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)