buty ślubne

Czy wiesz jak wybrać buty na wesele?

"Trza być w butach na weselu" mówiła Panna Młoda w "Weselu" Wyspiańskiego. Zobacz jak dobrać odpowiednie buty dla siebie, aby pasowały do sukienki i były wygodne.
/ 18.09.2010 10:54
buty ślubne

Dobierz buty do sukienka. Wtedy efekt będzie lepszy. Nie muzą być w tym samym kolorze co kreacja- mogą być kontrastowo zastawione z sukienką, ale wtedy musisz dobrać w tym samym kolorze dodatki, np. torebkę lub kolczyki.

Pamiętaj o tym, aby pobyć trochę w butach zanim zdecydujesz się na kupno. Sprawdź czy będziesz mogła w nich swobodnie tańczyć.

Przyzwyczaj swoje nogi do tych butów. Musisz je trochę rozchodzić. Chodź w nich codziennie przez półgodziny przez tydzień.

Pamiętaj o tym, żeby dobrać buty tak, aby partner nie był skrępowany twoim wzrostem. Jeśli maż niskiego partnera pomyśl o płaskich butach lub na półsłupku.

Dobrym rozwiązaniem jest też przebranie butów na weselu. Gdy uznasz, że już w tej parze nie dasz rady tańczyć, zawsze możesz je przebrać. Zaopatrz się zatem w jeszcze jedną parę pasującą do sukienki, ale na niższym obcasie lub najlepiej z płaską podeszwą.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)