Czy wiesz jak ubrać dzieci na wesele? fot. Czy.wieszjak.pl

Czy wiesz jak ubrać dzieci na wesele?

Kiedy wybieramy się na wesele z dziećmi, zastanawiamy się jak je ubrać, aby wyglądały elegancko, a zarazem nie czuły się skrępowane.
/ 20.09.2010 10:13
Czy wiesz jak ubrać dzieci na wesele? fot. Czy.wieszjak.pl

Możemy na tą okazję zakupić specjalnie stroje weselne dla dzieci. Chłopców ubieramy wtedy w szykowne garnitury, a dziewczynki w wytworne sukienki balowe.

Możemy dzieci ubrać odświętnie tak jak to robimy zawsze w niedzielę. Pomyśl jednak, czy taka kreacja nie jest za skromna na wesele. Małym dzieciom może to wystarczyć, ale starsze dzieci mogą nie być zadowolone, że znów wkładają to samo.

Dziecko powinno czuć się swobodne i nie skrępowane, aby mogło się dobrze bawić, a nie myśleć o poplamieniu nowej koszuli czy sukienki, która była bardzo droga. Nie warto także nakładać dziecku obszernych, falbaniastych sukienek, czy ciasnych garniturków z drogiego materiału. Mogą krępować ich ruchy w zabawie i rzecz jasna - pobrudzić się. Wybieraj raczej kolorowe rzeczy niż białe - nie będzie widać ewentualnych zabrudzeń.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/06.07.2018 12:10
Moja córka chciała wyglądać skromnie ale elegancko. Kupiłam jej taką kreacje psoty.com/sukienka w kolorze żółtym a ja miałam podobną i wyglądałyśmy bosko :)
/29.10.2014 07:35
Ja kupiłam córką piękne sukienki, bo córki muszą czuć się wyjątkowo, ale w rozsądniej cenie, teraz też je zakładają na różnego rodzaju okazje - bal w przedszkolu, ostatnio córka była aniołkiem na przedstawieniu i też w tej sukience. http://buy4kids.pl/sukienka-diana.html