bliźniaczki Anna  i Lucy DeCinque i ich wspólny narzeczony fot. screen Facebook AnnaLucy DeCinque

Najbardziej podobne bliźniaczki na świecie przygotowują się do ślubu z tym samym mężczyzną

Mają taką samą twarz, takie same włosy, takie same oczy i chcą mieć ... takiego samego (TEGO SAMEGO) męża!
bliźniaczki Anna  i Lucy DeCinque i ich wspólny narzeczony fot. screen Facebook AnnaLucy DeCinque

Lucy i Anna DeCinque to najbardziej podobne bliźniaczki świata. Aby upodobnić się do siebie jeszcze bardziej, dziewczyny poddały się całej masie operacji plastycznych. Nikogo pewnie nie zdziwi, że wydały na nie krocie, bo aż ponad 710 tysięcy dolarów! Bliźniaczki postanowiły skorygować nawet swoje biusty, aby również nago wyglądać identycznie! Efekt? Kobiety wyglądają jak dwie lalki, dzięki czemu stały się sławne.

Teraz Lucy i Anna przygotowują się do ślubu i jak przystało na identyczne bliźniaczki, mają identycznego faceta. W ramach uściślenia: dziewczyny mają jednego i tego samego mężczyznę – Bena Berney'a. Bliźniaki już nie mogą doczekać się tego wyjątkowego momentu. Wiedzą, że sama ceremonia będzie piękna, a w swoim monogamicznym związku nie widzą nic złego ani dziwnego. Lucy i Anna już teraz chwalą się swoimi identycznymi pierścionkami zaręczynowymi i czekają, że obie powiedzą Benowi "tak". 

Jesteśmy ze sobą już od pięciu lat. Teraz myślimy o ślubie, ale wiemy, że w Australii nie będzie to możliwe. Słyszałyśmy, że możemy wziąć ślub w Tuscon w Ameryce. (...) Naszym zdaniem taka ceremonia będzie piękna i wcale nie jest to dziwne. Nikogo nie ranimy. Mamy nadzieję, że kiedyś to się zdarzy.
- Lucy i Anna DeCinque