4 najlepsze pomysły na wieczór panieński zimą

Zorganizowanie wieczoru panieńskiego latem to nie problem – skok na bungee, paintball lub zabawa w parku rozrywki. W zimie jest trochę trudniej, bo możliwości jest dużo mniej, ale to, że jest zimno nie musi oznaczać, że musi być nudno. Prezentujemy cztery najlepsze pomysły na wieczór panieński w zimie.
Katarzyna Krajewska / 02.09.2015 22:41

Fot. Fotolia

Przygotowanie wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Tym bardziej zimą. Najważniejsze jednak, żeby trafić z pomysłem w gust przyszłej panny młodej. Musi się przecież dobrze bawić i zapamiętać ten wieczór na całe życie!

Wieczorny kulig i ognisko

Jeśli w waszym mieście albo jego okolicy ktoś organizuje kuligi, warto o tym pomyśleć. Kulig to fantastyczny pomysł, jeśli chodzi o organizację wieczoru panieńskiego. Konie, śnieg, las i gwiazdy to świetne połączenie. Taką wyprawę można zakończyć ogniskiem.

Polecamy: 3 oryginalne pomysły na wieczór panieński

Kurs jazdy na desce snowboardowej

Wielbicielkom aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu proponujemy kurs jazdy na desce snowboardowej lub na nartach. Jeden krótki kurs to nie jest dużo, ale po takiej lekcji można już próbować własnych sił na stoku i tam spędzić całe popołudnie i wieczór, a przy tym dobrze się bawić. Jeśli takiego stoku nie ma w waszej okolicy, a macie taką możliwość, można wybrać się na weekend w góry. Jest to dość kosztowny wyjazd licząc opłatę za instruktora, noclegi, dojazd i karnety na stok, ale jeśli macie możliwość, żeby w taki właśnie sposób spędzić czas z przyszłą panną młodą, to polecamy. Na pewno nie zabraknie wrażeń! Taki intensywny dzień warto zakończyć kubkiem gorącej czekolady.

Kryty tor kartingowy

Przyszła panna młoda lubi samochody i adrenalinę? Można ją zabrać na kryty tor kartingowy. Jak się okazuje, to dobry sposób na spędzenie czasu, nie tylko przez mężczyzn. Wizytę na takim torze kartingowym można zakończyć na domowej imprezie, w kinie albo dyskotece.

Polecamy: Wieczór panieński - 5 pomysłów

Wieczór panieński w parku wodnym

Jeśli chcemy uciec od niskich temperatur na zewnątrz i aktywnie spędzić czas, można zorganizować wieczór panieński w parku wodnym. Zjeżdżalnie, baseny, jacuzzi, bicze wodne – wszystko, na co tylko mamy ochotę. Po takiej rozrywce, można zafundować przyszłej pannie młodej masaż, wybrać się do spa albo do kosmetyczki. Będzie to przyjemne dopełnienie całości.

Trzeba jednak pamiętać, że nawet najlepsze według nas pomysły na wieczór panieński, mogą okazać się nietrafione, jeśli nie dostosujemy ich do upodobań przyszłej panny młodej. Zanim więc zorganizujemy jakąś imprezę, a nie znamy dobrze przyszłej panny młodej, skonsultujmy swój pomysł z jej koleżankami i kuzynkami. I jeszcze jedna ważna sprawa: można zacząć załatwiać wszystkie formalności i rezerwacje już kilka tygodni wcześniej, żeby później nie zaskoczył nas brak wolnych terminów.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/22.09.2016 13:06
no właśnie mnie teraz czekaj organizacja takiego wieczoru i będzie to niezłe wyzwanie ale mam już parę pomysłów, czytałam już trochę w sieci i strasznie mi się spodobały tatuaże z henny, raz że całkiem bezpieczne bo to na naturalnych składnikach, dwa że przecież to nie jest na stałe więc każda z nas może przetestować czy tatuaż to coś dla niej, a oglądałem prace dziewczyny z mehendisign i jestem pod ogromnym wrażeniem tego co robi
/27.06.2016 11:36
ja wlasnie sie szykuje, zeby zorganizowac wieczor panienski mojej przyjaciolce. co prawda dopiero w listopadzie, ale chyba raczej wybierzemy impreze z vapshotami, czyli nowym sposobem "wdychania" alkoholu z pojemnika pod cisnieniem. jestesmy tego sposobu bardzo ciekawe! ;)