Fryzura na wesele - upięcie z warkoczem z boku

Poznaj najmodniejsze upięcie ślubne z warkoczem z boku na 2017 rok! Fryzurę przygotowuje stylistka Karolina Jóźwiak z salonu Metamorfoza na Zajączka.

ślubne upięcie z warkoczem z boku to hit, który będzie modny również w 2017 roku. Fryzura jest trwała i niezwykle wygodna. Nie rozpadnie się podczas weselnej zabawy i będzie pięknie wyglądała. Zobacz, jak stylistka Karolina Jóźwiak z salonu Metamorfoza na Zajączka przygotowuje ślubne upięcie z warkoczem z boku. To idealna fryzura zarówno dla gościa weselnego, jak i dla druhny, czy samej panny młodej

Jak wykonać fryzurę na wesele - upięcie z warkoczem z boku?

  1. Włosy należy zabezpieczyć preparatem termodynamicznym.
  2. Każde pasmo włosów należy zwinąć i utrwalić prostownicą.
  3. Z jednej lewej części włosów pleciemy warkocz.
  4. Prawą część włosów podpinamy.
  5. Fryzurę można ozdobić kwiatkiem.
  6. Na koniec fryzurę należy utrwalić lakierem.

 

Tagi: 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/26.10.2017 08:22
Ja osobiście byłam zachwycona takim upięciem, Wyglądalo to trochę inaczej niż tutaj jest to opisane, ale wyglądałam super. Fryzurę wykonałam w Studio Burda Katowice.
/21.04.2017 17:31
Piękne! Moja suknia przechodzi ostatnie poprawki (u Violi Piekut kupilam), jest sliczna troche boho. do tego ten warkocz, i bede piekna switezianka :)))
/20.04.2017 13:31
Fryzurę do ślubu na pewno będę robić u Pani Kasi na Jerozolimskich, bo strzyże i czesze mnie już kilka lat. Nikomu nie ufam w sprawie włosów tak bardzo jak jej.
POKAŻ KOMENTARZE (1)