POLECAMY

Stroje ślubne nowożeńców - idealny dobór kreacji

Ubrania ślubne państwa młodych muszą do siebie pasować, stanowić pewną całość. Powinny być albo skromne i proste, albo wytworne i wieczorowe. Razem przed ołtarzem nie mogą wyglądać śmiesznie.

Ubrania ślubne państwa młodych muszą do siebie pasować, stanowić pewną całość. Powinny być albo skromne i proste, albo wytworne i wieczorowe. Razem przed ołtarzem nie mogą wyglądać śmiesznie. Dlatego też bardzo istotnym elementem w przygotowaniach ślubnych są wspólne ustalenia co do strojów ślubnych oraz dodatków.

Jeżeli mężczyzna ubrany jest we frak lub żakiet wieczorowy, to panna młoda nie może mieć prostej, skromnej sukni. Odpowiednia suknia do fraka musi być wytworna, najlepiej z trenem, z gorsetem podkreślającym talię. Natomiast jeśli pan młody jest ubrany w smoking lub surdut, jego partnerka również powinna mieć efektowną suknię. Należy pamiętać, że jeżeli kobieta decyduje się na ekstrawagancką suknię , jej partner nie może przy niej wyglądać skromnie i zwyczajnie. Swoim strojem powinien jej dorównać.

Istotna jest również kolorystyka. Do sukni w kolorze ecru pan młody nie powinien zakładać koszuli białej, ponieważ wtedy suknia będzie sprawiała wrażenie przybrudzonej. Koszulę ecru można założyć tylko do czarnego garnituru.

Końcowym dodatkiem, który podkreśli jedność strojów państwa młodych są kwiatki w butonierce. ale kwiatki te powinny być takie same, z jakich składa się wiązanka ślubna panny młodej.

Ślub jest szczególną chwilą, na którą narzeczeni czekali od dawna i do której długo się przygotowywali. Podstawą jest jednakto, aby każda para młoda w dniu swego ślubu czuła się wyjątkowo i w pełni komfortowo.


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 lat temu
mój narzeczony upatrzył sobie na ślub niebieską koszulę do mojej biłao-czarnej sukni.
/9 lat temu
ja ko że mam w sukni czerwone dodatki to mój narzeczony będzie miał czerwoną kamizelkę i czerwony krawat.