Perfumy dla panny młodej - najładniejsze zapachy - przegląd kosmetyków

Świeży, zmysłowy czy orientalny...

Woda perfumowana La Petite Robe Noire Couture Guerlain, 50 ml, cena, ok. 399 zł
Moja nowa wariacja Couture, przybiera formę zachwycającej, długiej sukni „uszytej” ze świeżych kwiatowych nut i „stebnowanej” wyjątkową wonią drzew. Fascynująca interpretacja, która tchnie radosnym aromatem maliny, tonie w deszczu płatków, emanuje wonią drzew, przyciąga uwagę otoczenia i spełnia każde pragnienie.

Flakon, natychmiast rozpoznawalny dzięki sylwetce o zaokrąglonych ramionach i korkowi w kształcie serca, podkreśla odcień malinowego różu. Drzewno Kwiatowy zapach wznosi się uwodzicielskim, energetyzującym aromatem maliny, której towarzyszy świeża bergamotka. Serce kompozycji składa hołd esencji różanej, podkreślonej niezwykle kobiecymi i delikatnymi zapachami. Najtrwalsze - drzewne nuty wzmacnia szyprowa głębia. W kompozycji dominuje szlachetna paczuli, podkreślona nieodpartą mocą mchu, wetiwerii i bobu tonka.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/19.05.2015 23:24
Ślub miałam w kwietniu, a dopiero teraz, jak zobaczyłam ten wpis, to pomyślałam o tym, że na ślub trzeba by wybrać coś specjalnego :P Ja pachniałam moim ukochanym Chloe! A dokładnie rzecz ujmując to Chelio by Paris Avenue, czyli odpowiednikiem :D Czuję się z tym zapachem tak dobrze, że naturalnym wydało mi się, że w dzień ślubu będę pachnieć, tak jak zawsze, tak jak wszyscy kojarzą, a szczególnie mój mąż :)