znaki zodiaku, zodiak fot. Fotolia

Znaki zodiaku: zmiany wprowadzone przez NASA

Internauci są podekscytowani informacją, że NASA zmieni daty przypisane poszczególnym znakom zodiaku. Ale czy to prawda? Sprawdź!
Katarzyna Krajewska / 16.09.2016 15:55
znaki zodiaku, zodiak fot. Fotolia

NASA chce zmienić daty przypisane poszczególnym znakom zodiaku. A wszystko dlatego, że od starożytności (kiedy ustalano poszczególne znaki) dużo się zmieniło w Układzie Słonecznym. Poza tym pojawił się nowy znak zodiaku – Wężownik. Co się z tym wiąże?  To, że po zmianach znaki zodiaku większości ludzi na świecie będą inne, a co za tym idzie, zmieni się również ich życie. Takie informacje znajdziemy na wielu portalach internetowych. Niestety musimy internautów rozczarować!

Jakim chińskim znakiem zodiaku jesteś?

NASA wprowadzi zmiany w zodiaku?

Ludzie oszaleli na punkcie informacji o zmianie w zodiaku. Okazuje się, że niesłusznie. Jeśli ktoś regularnie od kilku lat śledzi wiadomości pojawiające się w sieci, wie, że informacja o zmianie zodiaku i pojawieniu się nowego znaku – Wężownika – to odgrzany po raz kolejny stary kotlet. Media pisały o tym już wielokrotnie w ciągu ostatnich kilku lat. Poza tym, z tego co nam wiadomo, NASA nie zmieniła zakresu swoich zadań i nie zaczęła zajmować się znakami zodiaku oraz horoskopami.

Nowy znak zodiaku – Wężownik?

Jeśli weźmiemy do ręki encyklopedię i trochę w niej poszperamy, to przeczytamy, że Wężownik to nie jest znak zodiaku, tylko gwiazdozbiór zodiaku. Badając sprawę dokładniej dowiemy się też, że gwiazdozbiorów zodiaku jest 13, a znaków zodiaku jest 12 i nie zmieni tego nic ani nikt – nawet NASA i Układ Słoneczny.

Seks horoskop dla 12 znaków zodiaku