para, związek, miłość fot. Fotolia

Znaki zodiaku – które zdradzały najczęściej w 2016 roku

Sprawdź, jakie znaki zodiaku były najwierniejsze w 2016 roku, a które wręcz przeciwnie!
Katarzyna Krajewska / 23.02.2018 12:59
para, związek, miłość fot. Fotolia

To, które znaki zodiaku zdradzają najczęściej? To wcale nie jest takie oczywiste. Najbardziej namiętny znak zodiaku to Skorpion, ale czy to na pewno on jest najmniej wierny? Badania na ten temat są naprawdę zaskakujące. Koniecznie je poznaj!

Sprawdź, czy do siebie pasujecie! Numerologia dla par

Znaki zodiaku, które zdradzały najrzadziej

Badania przeprowadził portal randkowy - Victoria Milan – skierowany do osób w związkach, które marzą o zdradzie. Po przeanalizowaniu poszczególnych profili użytkowników i użytkowniczek eksperci doszli do wniosku, że to nie znaki zodiaku, które są uznawane za najbardziej seksualne, zdradzały najczęściej.

Nie były to więc ani Skorpiony, ani Lwy. Może to niektórych zdziwić, ale Skropiony okazały się najwierniejszymi partnerami, ponieważ stanowiły tylko 5,8% spośród wszystkich znaków zodiaku szukających przygód na portalu. Kolejnymi – prawie tak samo wiernymi znakami zodiaku – były Strzelec (5,9%) oraz Waga (6,2%).


Fot. Fotolia

Znaki zodiaku, które zdradzały najczęściej

Jak się okazuje, najczęściej szukały przygód Wodniki (11,5% wszystkich niewiernych zalogowanych na portalu), Ryby (11,1%) oraz Barany (10,4%).

Przeanalizowaliśmy tysiące profili naszych członków, aby dotrzeć do bardzo zuchwałej konkluzji. Polacy i Polki spod znaku Wodnika najchętniej zdradzali w 2016 roku. Znaki te mają gorącą krew, są mocno seksualne, dlatego nie mogą być obwiniane za to co mają zapisane w gwiazdach  powiedział  Sigurd Vedal – założyciel portalu Victoria Milan.

Czy można mu przyznać rację? Czy zdradę faktycznie można tłumaczyć predyspozycjami związanymi ze znakiem zodiaku?

Sprawdź, co możesz wyczytać z jego dłoni!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/26.02.2018 15:50
Nie wierzę w to co czytam. Totalne bzdury!
/26.02.2018 14:55
Jeżeli chodzi o wodnika to najprawdziwsza prawda.
/23.02.2017 07:10
Co za bzdury.... :0
POKAŻ KOMENTARZE (3)