para, związek, miłość fot. Fotolia

Znaki zodiaku, które zdradzają najczęściej

Sprawdź, jakie znaki zodiaku są najwierniejsze, a które wręcz przeciwnie.
Katarzyna Krajewska / 23.02.2018 12:59
para, związek, miłość fot. Fotolia

To, które znaki zodiaku zdradzają najczęściej? To wcale nie jest takie oczywiste. Najbardziej namiętny znak zodiaku to Skorpion, ale czy to na pewno on jest najmniej wierny? Badania na ten temat są naprawdę zaskakujące. Koniecznie je poznaj!

Badania przeprowadził portal randkowy - Victoria Milan – skierowany do osób w związkach, które marzą o zdradzie. Po przeanalizowaniu poszczególnych profili użytkowników i użytkowniczek eksperci doszli do wniosku, że to nie znaki zodiaku, które są uznawane za najbardziej seksualne, zdradzały najczęściej.

Znaki zodiaku, które zdradzały najczęściej

Jak się okazuje, najczęściej szukały przygód:

  • Wodniki (11,5% wszystkich niewiernych zalogowanych na portalu),
  • Ryby (11,1%),
  • Barany (10,4%).

Przeanalizowaliśmy tysiące profili naszych członków, aby dotrzeć do bardzo zuchwałej konkluzji. Polacy i Polki spod znaku Wodnika najchętniej zdradzali. Znaki te mają gorącą krew, są mocno seksualne, dlatego nie mogą być obwiniane za to co mają zapisane w gwiazdach  powiedział  Sigurd Vedal – założyciel portalu Victoria Milan.

Znaki zodiaku, które zdradzały najrzadziej

Nie były to więc ani Skorpiony, ani Lwy. Może to niektórych zdziwić, ale Skropiony okazały się najwierniejszymi partnerami, ponieważ stanowiły tylko 5,8% spośród wszystkich znaków zodiaku szukających przygód na portalu. Kolejnymi – prawie tak samo wiernymi znakami zodiaku – były Strzelec (5,9%) oraz Waga (6,2%).


fot. Fotolia

Czy zdradę faktycznie można tłumaczyć predyspozycjami związanymi ze znakiem zodiaku?

Sprawdź, co możesz wyczytać z jego dłoni!