Znaki zodiaku - najlepsze pary fot. Adobe Stock

Te znaki zodiaku tworzą najlepsze pary. Zobacz, z kim gwiazdy wróżą ci szczęście w miłości

Mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają, ale w związku ważne jest podobne podejście do życia i wspólne zainteresowania. Oto najlepsze zodiakalne pary.
/ 25.09.2020 14:06
Znaki zodiaku - najlepsze pary fot. Adobe Stock

Te zodiakalne pary przetrwają wszystko. Potrafią wspierać się wzajemnie, szanują swoje pasje, mają podobny system wartości i zainteresowania.

Zobacz, czy odnajdziesz wśród nich siebie i swojego partnera. A może jesteście... najgorszą zodiakalną parą?

Baran i Byk

Zarówno Baranowi jak i Bykowi można tylko pozazdrościć, jeśli zdecydują się być razem. Nazwać ich związek sielanką to mało... one po prostu są dla siebie stworzone!

Baran i Byk to znaki, które wzajemnie wspierają się i motywują do działania. Razem mogą znaleźć nie tylko szczęście w miłości, ale odnieść sukces na każdym innym polu. Baran jest energiczny i zdecydowany, Byk jako jeden z nielicznych znaków zodiaku potrafi dotrzymać mu kroku. 

Ryby i Wodnik

Wodnik kocha wolność i nie znosi rutyny. Lubi chodzić z głową w chmurach i zastanawiać się nad sensem otaczającego świata. Ryby to marzyciele, dlatego szybko znajdują wspólny język z Wodnikami.

Podczas gdy wielu znakom zodiaku trudno stworzyć satysfakcjonujący związek, właśnie Ryby mają na to największe szanse. Empatyczne i kreatywne mogą doprowadzić do tego, że zdeklarowany singiel zapragnie stanąć na ślubnym kobiercu.

Bliźnięta i Rak

Bliźnięta są pomysłowe i dowcipne, za to bywają chytre, niezdecydowane i impulsywne. Najlepszym partnerem dla Bliźniąt może okazać się Rak, który potrafi utemperować niektóre zapędy Bliźniąt. Okazuje się, że uparty Rak w stosunku do Bliźniąt potrafi nawet iść na kompromisy.

Bliźnięta nie potrafią być same, a w łóżku są doskonałymi kochankami, w sypialni nie można się z nimi nudzić. Rak jest za to kochankiem wrażliwym i delikatnym. W tym przypadku... przeciwieństwa się przyciągają i uzupełniają.

Waga i Panna

Oba znaki zodiaku mają w sobie duże poczucie sprawiedliwości i potrafią poświęcać się dla innych. Waga jest bezinteresowna, zawsze dąży do wewnętrznej harmonii.

Najlepiej czuje się we własnym domu i przywiązuje dużą wagę do urządzenia wnętrz. Panna jest za to pedantyczna i ceni porządek, dlatego tworzą idealną parę. Urządzanie wspólnego gniazdka sprawia im przyjemność, nie kłócą się o drobiazgi.

Panna i Waga to para, która najlepiej czuje się w kameralnym towarzystwie, nie dla nich huczne imprezy. Pisane jest im spokojne życie i rodzinne szczęście.

Lew i Skorpion

Dla Lwa nie ma chyba lepszego partnera niż Skorpion. Temperamenty Lew uwielbia być w centrum zainteresowania i dobrze czuje się w towarzystwie równie żywiołowego Skorpiona. Gdy trzeba, ten będzie potrafił uspokoić Lwa i okaże mu wsparcie, gdy ktoś urazi lwią dumę.

Skorpion potrafi kochać bez pamięci, a w zdobywaniu partnera bywa bardzo cierpliwy, a wręcz... natrętny. Któż jeśli nie Lew, doceni tę adorację?

Strzelec i Koziorożec

Nie dla nich ciepłe kapcie i koc. Oba znaki zodiaku stworzone są do wyższych celów, kochają poznawać świat i podróżować. Istnieje duża szansa, że to właśnie w podróży odnajdą się wzajemnie.

Są ambitne i poświęcą wiele, by doskonalić swoje umiejętności, szkolić się i odkrywać nowe pasje. Mają wiele wspólnych zainteresowań i podobne podejście do życia.

Koziorożec bywa nazywany największym konserwatystą, a jednak w stosunku do Strzelca jest w stanie zgodzić się nawet na duże zmiany. Razem mogą wiele osiągnąć.

Czytaj więcej na temat znaków zodiaku:Te znaki zodiaku nie są zbyt lubiane. Dlaczego?Mężczyźni spod tych znaków zodiaku to najwięksi romantycyKtóre znaki zodiaku nie powinny łączyć się w pary?