Randka ze Strzelcem

Randka z zodiakiem – Strzelec

Pewien Strzelec zamieszał Ci w głowie. Teraz zachodzisz w głowę, jak będzie wyglądała Wasza pierwsza randka. Przeczytaj randkę z zodiakiem – tu znajdziesz z pewnością kilka wskazówek.
/ 27.09.2016 16:15
Randka ze Strzelcem

Strzelce są wielkimi artystami w swoim fachu. Doskonale sprawdzają się na stanowiskach kierowniczych. Zawdzięczają to swoje asertywności i wysokiemu poczuciu wartości. Nigdy nie odpuszczają. Jeżeli już postawią sobie jakiś cel, dążą do jego realizacji za wszelką cenę. Większość swojego czasu poświęcaj na pracę i związane z nią podróże oraz wyzwania. Są to wolne ptaki, które bardzo trudno jest usidlić.

Cenią sobie swoją niezależność. Nie znoszą, gdy ktoś pragnie im narzucić swoją wolę. Lepiej pozostawić im wolność. Na tej drodze łatwiej będzie zbudować przyjaźń czy nawet związek. W przeciwnym razie to szybciej czy później się rozpadnie.

Ponieważ są osoba kreatywnymi, na pewno będą chciały Cię w jakiś sposób zaskoczyć. Czy to wyborem miejsca, czy prezentem bądź też czymś innym. Przygotuj się na pewno na niespodziankę. Strzelec oczekiwać będzie od Ciebie takiej samej spontaniczności. A z drugiej strony – uległości wobec jego decyzji.

Na pewno też nie pozwoli Ci się nudzić na randce. Będzie zasypywał Cię opowieściami ze swojego życia zawodowego. Tobie pozostaje przytakiwać i liczyć na chwilę dla siebie. Ale i ta nadejdzie. Strzelec jest ciekawy innych osób. Na pewno będzie chciał się dowiedzieć jak najwięcej o Twoim życiu. Ta randka powinna być pełna wrażeń.

Zobacz także: Jak kochają Strzelce?