Randka z Rybą fot. Fotolia

Randka z zodiakiem – Ryby

Pewna Ryba zamieszała Ci w głowie. Teraz zachodzisz w głowę, jak będzie wyglądała Wasza pierwsza randka. Przeczytaj randkę z zodiakiem – tu znajdziesz z pewnością kilka wskazówek.
/ 27.09.2016 16:06
Randka z Rybą fot. Fotolia

Ryby często śnią na jawie, nie są w stanie obejść się bez swojego świata marzeń. Są dzięki temu bardzo kreatywne, choć niestety nie wszystkie ich pomysły mają szansę ujrzeć światło dzienne, a szkoda, bo są naprawdę niesamowite i oryginalne. Są to osoby rodzinne. Marzą o wspaniałej rodzinie, pełnej śmiechu dzieci, szczekania psów i miłości. Szukają partnerów, którzy byliby w stanie zapewnić im poczucie bezpieczeństwa, takich, którzy są silni i mają mocną osobowość.

Przy tych wszystkich zaletach są niestety bałaganiarzami. Nie znajdują czasu dla tak przyziemnych spraw jak odkurzenie pokoju czy zrobienie prania. Partner Ryby albo powinien postarać się doprowadzić ją do pionu (co niestety może być równoznaczne z zakończeniem związku), albo pogodzić się z jej trybem życia. Jednak najwięcej obaw powinno budzić coś innego – Ryby to osoby, które unikają odpowiedzialności. Nie są w stanie w pełni odpowiadać za ukochane osoby. Znacznie częściej podążają za ich głosem, same rzadko prowadzą.

Bardzo prawdopodobne, że Ryba pozostawi Tobie decyzję o miejscu spotkania. Sama nie będzie mogła się zdecydować. Ale jeżeli zdecydowałaś się na spotkanie z nią to znaczy, że nie przeszkadza Ci to. Wasza randka może wypaść albo bardzo dobrze, albo bardzo źle. Wszystko zależeć będzie od Ryby. Jeśli się otworzy – macie szansę na spędzenie ze sobą naprawdę cudownych chwil, pełnych tajemnicy i sekretów. W tej drugiej sytuacji – będzie klapa.