zakochana para fot. Adobe Stock

Randka z Baranem, randka z Bykiem, randka z Bliźniętami, randka z Rakiem, randka z Lwem, randka z Panną, randka z Wagą itd.

Zastanawiasz się, jaka niespodzianka sprawi twemu facetowi największą frajdę w Walentynki? Jego znak zodiaku może dać ci wskazówkę i pomoże wymyślić coś naprawdę ekstra!
/ 14.06.2018 10:44
zakochana para fot. Adobe Stock

Baran (21.03-20.04)

Romantyczna kolacja przy świecach raczej Barana znudzi aniżeli przyprawi o szybsze bicie serca. On lubi miejsca, w których może się zmęczyć (i niekoniecznie musi być to łóżko:-) Dlatego pomyśl o jakiejś ściance wspinaczkowej, torze gokartowym albo lodowisku. Dobrym pomysłem może okazać się też krótka wyprawa w nieznane – ale nie do luksusowego hotelu lecz np. do zaszytej w lesie chaty, w której twój Baranek będzie mógł rąbać drwa, palić ognisko i pokazać, jaki to z niego prawdziwy twardziel.

Byk (21.04-21.05)

Ten pan jest szczęśliwy wtedy, gdy jest najedzony i gdy czuje, że ktoś specjalnie dla niego naprawdę się postarał. Jeśli masz talent kulinarny możesz sama ugotować coś pysznego albo zarezerwować stolik w dobrej restauracji. Ale uwaga: nie obstawiaj nowoczesnych knajpek, gdzie na mikroskopijnych talerzach dostaje się nie wiadomo co... Byk lubi tradycję i konkret, więc kuchnia polska lub włoska okaże się strzałem w dziesiątkę.
Wieczór zakończy się miło jeśli pozwolisz swemu Byczkowi się odprężyć i nie będziesz go poganiać. Wypożycz więc jakiś fajny film, przygotuj się na to, że podczas seansu on może uciąć sobie drzemkę, a ty będziesz miała czas, by przygotować się na resztę wieczoru... 

Przekonaj się, co przyniesie nadchodzący tydzień. Poznaj swój horoskop!

Bliźnięta (22.05-20.06)

Bliźniak uwielbia towarzystwo, więc przygotuj się na to, że wasza randka wcale może nie być dwuosobowa. Wieczór z przyjaciółmi podczas którego  zaliczycie wernisaż, przedstawienie offowego teatru i odkryjecie knajpkę, o której istnieniu jeszcze mało kto wie, to dla niego idealny sposób na spędzenie czasu. To facet, do którego serca droga prowadzi przez mózg, więc przygotuj sobie zawczasu kilka anegdotek lub ciekawostek, którymi możesz błysnąć... Gdy powiesz coś, czego on jeszcze nie wiedział (jak to w ogóle możliwe, skoro jest chodzącą encyklopedią?!), jest wielce prawdopodobne, że szybko będzie chciał się odłączyć od reszty towarzystwa i spędzić czas już tylko we dwoje.

Rak (21.06-22.07)

Raczek to domator więc dla niego idealna randka to romantyczna kolacja u ciebie w domu. Zadbaj o oprawę: świece, nastrojowa muzyka, przytulny, ciepły klimat i potrawy, które kojarzą się ze smakami dziecińtwa. (koniecznie jakiś dobry deser, bo Raki to łasuchy). Jeśli będzie chciał obejrzeć twoje zdjęcia z czasów, gdy nosiłaś dziwną grzywkę i słuchałaś piosenek, które teraz śpiewasz tylko w samotności pod prysznicem,  możesz być pewna, że się zaangażował. Mężczyzna spod tego znaku ceni przeszłość, więc będzie chciał poznać historię kogoś, kto jest dla niego ważny.

Co podać na kolację facetowi spod danego znaku? Sprawdź!

Lew (23.07-22.08)

Pan Lew lubi się popisywać, więc wspólna wyprawa na kręgle czy karaoke, gdzie będzie mógł wieść prym podczas wspólnej zabawy, przypadnie mu do gustu. Pociąga go przepych, więc jeśli myślisz o kolacji, zarezerwuj odpowiednio wcześniej stolik w modnej, wysoko ocenianej restauracji. Podczas rozmowy, daj mu do zrozumienia, że imponuje ci jego wiedza albo jakiś talent – Lew nie potrafi żyć bez komplementów!

Panna (23.08-22.09)

Pan Panna, podobnie jak Bliźniak, jest intelektualistą. O ile jednak ten pierwszy uwielbia brylować w towarzystwie, zaskakiwać erudycją i sypać dowcipami, Panna stoi na uboczu, obserwuje i uważnie słucha, by nagle uciąć całą dyskusję jedną, ciętą ripostą. Dobrym pomysłem na randkę może więc być dyskusyjny klub,  w którym twój towarzysz będzie mógł błysnąć wiedzą na dany temat. To go ośmieli, rozluźni i zachęci do dalszego spędzenia wieczoru np. w saunie lub w salonie SPA (Panny to czyściochy, więc wszelkie zabiegi związane z oczyszczaniem ciała sprawiają im przyjemność).

Waga (23.08-22.09)

Mężczyzna spod tego znaku to esteta. Wybierz się z nim w miejsce, w którym będzie mógł podziwiać sztukę, np. na wystawę fotograficzną, pokaz mody, wernisaż albo do teatru. Możesz też wybrać się z nim do filharmonii, bo zwykle ma bardzo dobry słuch i uwielbia muzykę. Pamiętaj, by samej zadbać o wygląd (koniecznie użyj perfum, bo Waga ma wyjątkowo czuły węch!), bo on zwraca na to uwagę. Jeśli chcesz coś zjeść, nie proponuj mu hamburgera w przydrożnej budce, tylko wybierz miłą dla oka, przytulną knajpkę, gdzie podają dobre wino. 

Jak ubrać się na walentynkową randkę? 3 pomysły, by wyglądać elegancko i sexy!

Skorpion (23.10-21.11)

To facet, którego fascynuje mroczna strona życia, sekrety i tajemnice (spośród znaku Skorpiona wywodzi się najwięcej detektywów!). Możesz więc wybrać się z nim np. na wieczór horrorów albo do escape roomu, w którym będzie musiał zmierzyć się z jakąś kryminalną zagadką. Doceni też  jakąś nietypową wystawę, zwłaszcza jeśli będzie nieco kontrowersyjna i związana  z erotyką (idealny byłby np. przegląd zabawek erotycznych z różnych epok). Jeśli chciałabyś wybrać się z nim do restauracji, również postaw na oryginalność i tajemniczość, która pobudza zmysły, np. wybierz lokal, gdzie je się w całkowitych ciemnościach.

Strzelec (22.11-20.12)

Facet spod znaku Strzelca ma naturę podróżnika, więc największą przyjemność sprawisz mu, mówiąc: "Pakuj się, jedziemy w nieznane!", nawet jeśli to "nieznane" wcale nie będzie tak daleko. Pomyśl też o atrakcjach na miejscu: zwiedzanie opuszczonej wieży, w której ponoć straszy? Seans wróżbiarski u lokalnej szeptuchy? A może występ w amatorskim teatrze, w którym akurat brakuje aktorów? Strzelec chętnie się na to wszystko zdecyduje i na pewno nie zapomni tej randki, rewanżując się czymś równie pełnym wrażeń.

Koziorożec (21.12-19.01)

Facet spod tego znaku  zwykle kocha góry, więc chętnie się tam wybierze – ostatecznie możecie wybrać zwiedzanie jaskiń albo chociaż pójść do groty solnej. Zrób dokładny grafik: on lubi wiedzieć co, kiedy i o której robicie. Doceni to, że jesteś dobrze zorganizowana i nie lubisz marnować czasu. Wszystko wynagrodzi ci w sypialni – tam bynajmniej nie jest taki zimny i uporządkowany, jaki wydaje się na co dzień.

Wodnik (20.01-18.02)

To zakręcony facet, więc na wszelki wypadek przypomnij mu, że jesteście umówieni. W głębi duszy siedzi w nim żądne przygód dziecko, więc jeśli zapewnisz mu odpowiednią dozę atrakcji, z pewnością to doceni. Wieczór z testowaniem najnowszych gier komputerowych, wyprawa do muzeum na wystawę poświęconą kosmosowi albo obcym cywilizacjom, spotkanie z naukowcem, który dokonał przełomowego odkrycia to coś, co  przypadnie Wodnikowi do gustu. Kwestią jedzenia nie musisz się martwić, Wodnik często zapomina o posiłkach pod warunkiem, że dostarcza mu się nieustannej stymulacji intelektualnej.

Ryby (19.02-20.03)

Ten wrażliwy i marzycielski facet doceni romantyczny spacer w świetle księżyca, ale też twoje dobre serce i wrażliwość. Możesz więc zaproponować mu odwiedziny w schronisku dla zwierząt albo w domu seniora. A gdy już spełnicie dobry uczynek, który zaspokoi jego chęć zbawiania świata, wybierzcie się do jakiejś uroczej knajpki, w klimacie retro, gdzie nikt nie będzie wam przeszkadzał.