Zobacz, co przyniesie Ci w tym roku wiosna.

Rak: Czy nadajesz się na szefa?

Raki z pozoru wydają się nieśmiałe, dlatego na stanowisku szefa muszą wiele zdziałać, by zyskać sobie szacunek w oczach podwładnych.
/ 08.03.2011 15:46
Zobacz, co przyniesie Ci w tym roku wiosna.

Raki tak naprawdę są w stanie prowadzić firmę bez większego problemu, gdyż mają niesamowicie dobrą intuicje i są kreatywne. Jeżeli uda im się zgromadzić wokół siebie osoby, które podobne jak one kochają wyzwania i pracę w zespole, to są w stanie dużo osiągnąć na stanowisku kierowniczym. Jeśli jednak tak się nie stanie, a wśród pracowników nie znajdą poważania, to prędzej czy później zrezygnują z tego stanowiska.

Zobacz także: Jakim pracownikiem jest Rak?

Szef-Rak jest kulturalny i spokojny, pełen pasji i pomysłów. Najważniejsze dla niego jest to, by dobrze wykonywać swoją pracę oraz to, by jego pracownicy czuli się dobrze w miejscu, w którym przyszło im pracować. Dlatego za wszelką cenę stara się zintegrować swój zespół, stosując różne psychologiczne sztuczki, np. wyjazdy czy wspólne wypady do pubu.

Zobacz także: Relacje pana Raka z innymi znakami zodiaku

Raki najlepiej się czują w psychologii, historii, weterynarii, literaturze i medycynie, czyli wszędzie tam, gdzie mogą mieć kontakt z drugim człowiekiem.