Jeśli chcesz sprawdzać codziennie swój horoskop, pomoże Ci w tym specjalne przygotowane narzędzie - horoskop dzienny. / Fotolia

Panna: Czy nadajesz się na szefa?

Panna jest perfekcjonistką, uwielbia mieć wszystko pod kontrolą. Nie toleruje spóźnień i wymówek, ale z drugiej strony także nie oczekuje od swoich pracowników nie wiadomo czego.
/ 08.03.2011 16:18
Jeśli chcesz sprawdzać codziennie swój horoskop, pomoże Ci w tym specjalne przygotowane narzędzie - horoskop dzienny. / Fotolia

Praca pod okiem takiego szefa jest dobra i przyjemna, gdyż wiadomo, czego się można po nim spodziewać. Panna raczej nie wprowadza nagłych zmian ani nie decyduje się na zwolnienia. Za wszelką cenę stara się trzymać firmę na najwyższym poziomie. Od pracowników wymaga pracowitości, ale i obowiązkowości.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Panny?

Jedyną wadą posiadania takiego szefa jest to, że jest się przez niego często kontrolowanym. Nierzadko także ma się małe pole do popisu, gdyż każde nowe pomysły spotkać się mogą z ostrą krytyką. Panny sprawdzają się najlepiej jako szefowe w takich zawodach jak: księgowość, prawo, medycyna czy handel.

Ogólnie dobrze sprawdzają się na kierowniczym stanowisku, choć nie zawsze dobrze się z nimi współpracuje.

Zobacz także: Jakim pracownikiem jest Panna?