Skorpion jest ambitny i za wszelką cenę będzie pragnął rozwoju swojej firmy, a w tym i podwładnych. / Fotolia

Lew: Czy nadajesz się na szefa?

Lwy są urodzonymi szefami i przywódcami. Albo stoją na czele partii, albo organizacji, albo firmy czy też jakiejś innej instytucji.
/ 08.03.2011 16:01
Skorpion jest ambitny i za wszelką cenę będzie pragnął rozwoju swojej firmy, a w tym i podwładnych. / Fotolia

Bardzo często decydują się na założenie własnego przedsiębiorstwa, gdyż wierzą mocno, że są w stanie temu podołać. Prowadzą własne agencje PR albo restauracje. I zawsze mają pełno klientów. Jak to robią? Zarażają innych swoim entuzjazmem oraz energią. Mało kto, patrząc na Lwa, nie powie, że jest on człowiekiem godnym zaufania. Bo tak też w rzeczywistości jest najczęściej.

Zobacz także: Jakim pracownikiem jest Lew?

Pracownicy szefa-Lwa nie muszą się go z reguły obawiać, on stawia jasne warunki i wymaga po prostu ich spełnienia. Jeżeli raz go zawiedziesz, trudno ci będzie później odzyskać jego zaufanie, ale nie jest to też misja niemożliwa. Słabością Lwa jest to, że czasami zbyt powierzchownie patrzy na ludzi wokół siebie, przez co może niestety czasami kogoś albo źle ocenić, albo też zbyt dobrze. Jednak nikt nie jest doskonały.

Zobacz także: Relacje pana Lwa z innymi znakami zodiaku

Ogólnie jednak mówiąc Lew jest dobrym kierownikiem, dzięki któremu firma ciągle się rozwija, a pracownicy pod jego skrzydłami mają szansę poznać swoje prawdziwe możliwości.