fot. Shutterstock

Koziorożec: Czy nadajesz się na szefa?

Koziorożce są wytrwałe i wiedzą, czego pragną od życia. Stawiają na rozwój oraz lubią nowe wyzwania, które dodają im skrzydeł.
/ 09.03.2011 12:40
fot. Shutterstock

Pracownicy w jego firmie czują się dobrze, gdyż znają reguły gry. Wiedzą, że za wazeliniarstwo stracą pracę, ponieważ u szefa-Koziorożca liczy się pracowitość i ambicja, a nie prezenty i flirty. Koziorożec ma jedną słabą stronę, którą jest zbytnia ambicja. Niestety niektóre cele, które wybiera są zbyt wygórowane, przez co może doprowadzić swoją firmę na skraj bankructwa. Jeśli jednak będzie miał obok siebie trzeźwo myślącą i silną osobę, to z pewnością coś takiego mu się nie przydarzy.

Zobacz także: Jakim pracownikiem jest Koziorożec?

Drugim problemem jest to, że szef taki nie jest aż tak bardzo kreatywny, ale i to da się rozwiązać. Wystarczy tylko zgromadzić wokół siebie zespół, który razem będzie w stanie stworzyć niesamowite pomysły. W pracy Koziorożec zawsze stawia na współpracę i otwartość i tego samego wymaga od swoich pracowników. 

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Koziorożce?

Najlepiej się sprawdza na stanowisku kierowniczym w handlu oraz księgowości, ale także i jakiejś dużej firmie.Dobrze poradzi sobie też prowadząc własną restaurację, przy czym w tym wypadku lepiej gdyby zatrudnił PR-owca, który zna się na swoim fachu.