Nie należysz do tego typu rodziców, którzy narzucają swoim dzieciom określone zainteresowania.

Jakimi matkami są kobiety spod znaku Bliźniąt?

Jesteś wspaniałą matką dla swoich dzieci. Wyrozumiałą i otwartą na nowości. Świetnie się razem bawicie.
/ 15.03.2011 09:42
Nie należysz do tego typu rodziców, którzy narzucają swoim dzieciom określone zainteresowania.

Traktujesz swoje pociechy raczej jak swoich znajomych czy przyjaciół, niż dzieci, ale nie znaczy to jednak, że czasami nie potrafisz też na nie „huknąć”, jeżeli są niegrzeczne. Wymagasz od nich odpowiedzialności za swoje czyny, dlatego pozwalasz im czasami na samodzielne podejmowanie decyzji. 

Zobacz także: Który znak zodiaku jest najlepszy na męża?

Nie należysz do tego typu rodziców, którzy narzucają swoim dzieciom określone zainteresowania. Ty raczej starasz się zmotywować swoją pociechę, by angażowała się mocniej w to, co lubi, by nie rezygnowała po pierwszej porażce. Nie będziesz jednak stała nad dzieckiem, by grało na pianinie czy tez uczęszczało na jakieś dodatkowe zajęcia. Ma to swoje zalety – twoje dziecko wie, że samo decyduje o tym, co będzie robiło, a z drugiej strony czuje, że ma twoje wsparcie. Jest to świetna postawa. Sprawiasz, że ten młody człowiek żyje niemalże pozbawiony kompleksów, jest pewny siebie i ambitny, a ty możesz być pewna, że nie popełni żadnego większego głupstwa. 

Zobacz także: Ile jest w Tobie genu samotności?

Zaufanie, którym obdarzasz swoje dziecko to największy skarb, jaki mu dajesz. Ono jest z ciebie dumne, tak samo jak z ty z niego.