Matka z dzieckiem fot. Adobe Stock

Ile będziesz mieć dzieci? Znak zodiaku to zdradzi

Będziesz mieć jedno, dwójkę, a może piątkę dzieci? To zapisane w gwiazdach! Zobacz, co cię czeka w przyszłości!
Julia Kot / 18.12.2018 09:28
Matka z dzieckiem fot. Adobe Stock

Marzysz o wychowywaniu gromadki dzieci? A może wręcz przeciwnie - nie lubisz maluchów i nie planujesz potomstwa? Sprawdź, co na ten temat sądzą gwiazdy. To, spod jakiego jesteś znaku zodiaku, jest bardzo ważne! 

Nie wierzysz w magię? Potraktuj to z przymrużeniem oka! ;)

Baran

Osoby spod znaku Barana to silne jednostki, które doskonale wiedzą, czego chcą. Z drugiej strony to też osoby spontaniczne. Właśnie dlatego ich rodzina często jest duża i... nieplanowana. Gwiazdy wskazują, że zodiakalne Barany mają najczęściej 3-4 dzieci. 

Byk

Zodiakalne Byki mocno kochają, ale i upierają się przy swoim. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni, cenią sobie wolność. Dwójka dzieci to zdecydowane maksimum. Jeżeli maluchów będzie więcej, w domu pojawi się frustracja.

Facetów spod tych znaków nie zaciągniesz do ołtarza!

Bliźnięta 

Zodiakalne Bliźnięta... często rodzą bliźnięta! To bardzo kreatywny znak zodiaku, który doskonale  sprawdza się w roli rodzica. Dzieci z mamą robią pomysłowe laurki i rysunki, a z tatą - domki dla lalek i garaże dla samochodzików. 

Rak 

Zodiakalne Raki to wręcz wymarzeni rodzice. Gwiazdy mówią o dwójce dzieci, które będą wychowywane na dobrych i szczerych ludzi. Ale uwaga, Rak to też bardzo niecierpliwy znak. Dzieci mogą doprowadzić rodziców spod tego znaku do furii, szczególnie przy odrabianiu pracy domowej! 

Lew

Piątka dzieci? To dla osób spod znaku Lwa żaden problem. To bardzo rodzinny znak, którego życiową rolą jest bycie rodzicem. Dzieci Lwa wiedzą, że włos im z głowy nie spadnie. Bezpieczeństwo i walka o swoje w tej rodzinie to podstawa.

Panna

Panny mają głowę w chmurach, więc nie poradzą sobie z gromadką dzieci. Dla nich jeden maluch to już i tak za dużo! Zodiakalne Panny nie zdają sobie sprawy ze swojego braku organizacji. Umawiasz się na spacer z dzieckiem i mamą spod znaku Panny? Przyjdź pół godziny później. I tak będziesz czekać... ;)

Osoby spod tych znaków najbardziej na świecie kochają jedzenie! Jesteś w rankingu?

Waga

Waga kojarzy nam się z równowagą. I bardzo dobrze. Zodiakalne Wagi powinny mieć dwójkę, czwórkę lub szóstkę dzieci. W domu Wag wszystko musi chodzić jak w zegarku. Tutaj zadania domowe odrabia się już w piątek, a lektury czyta na wakacjach.

Skorpion

Jeżeli chodzi o rodzicielstwo, tajemnica tkwiąca w Skorpionach nie sprawia tutaj żadnego problemu. Według gwiazd, zodiakalne Skorpiony poradzą sobie z piątką czy szóstką dzieci. Maluchy będą zadbane, kochane i pełne zwariowanych pomysłów.

Strzelec

Strzelce, chociaż kochające wolność i naturę, świetnie sprawdzą się w roli rodziców. Gwiazdy podają, że idealna liczba dzieci dla nich to... jedno. Wszystko dlatego, by nie ograniczać ich swobody. 

Koziorożec

Koziorożec jest idealnym pracownikiem i rodzicem. Nawet czwórka dzieci nie sprawi więc, że zacznie się spóźniać bądź przyjedzie nieprzygotowany na spotkanie z klientem. Zaletą tego znaku zodiaku jest także wrażliwość. Widać to w ich dzieciach. Są empatyczne i zwracają uwagę na drugiego człowieka. 

Wodnik

Jesteś spod znaku Wodnika? Na pewno już nie raz zastanawiałaś się, czy chcesz mieć dzieci... To samo mówią gwiazdy. Wodnik to największy zodiakalny poszukiwacz przygód. Maluch w domu może więc skutecznie utrudnić spontaniczny wypad nad morze czy szybki lot na zakupy do Mediolanu. Jeśli więc zostaniesz rodzicem, pozostań przy jedynaku. 

Ryby

Troskliwość i wrażliwość to najważniejsze cechy zodiakalnych Rybek. Z tego powodu to znak, który zazwyczaj ma największą gromadkę dzieci przy boku. I dobrze. Tak duża rodzina sprawi Rybom niesamowitą radość! 

Zobacz także:
Co ci wróżą gwiazdy? Wielki horoskop na 2019!