Małżeństwo fot. Fotolia

Horoskop małżeński dla Wagi

Co mówi o tobie albo o twoim partnerze horoskop małżeński? Jaką będziesz żoną? Jakim on będzie mężem? Horoskop małżeński odkryje przed tobą najgłębiej skrywane tajemnice twojej drugiej połowy.
/ 03.06.2011 09:13
Małżeństwo fot. Fotolia

Żona Waga

Kobiety spod znaku Wagi cenią sobie luksus i wygodne życie, dlatego często wybierają partnerów, którzy są w stanie im to zapewnić. Żona Waga uwielbia otaczać się kosztownymi przedmiotami – nie oszczędza na eleganckich ubraniach, kosmetykach z najwyższej półki czy zabiegach upiększających. Często takie wydatki mocno uszczuplają mężowski portfel.

Mąż pani Wagi powinien pamiętać, że jest to kobieta wymagająca, którą należy obsypywać prezentami, by czuła się dowartościowana. Żona Waga nie tylko dba o swój wygląd, lecz także o wnętrze własnego domu. Dlatego jej mieszkanie zawsze jest nienagannie czyste, pachnące i gustownie umeblowane.

Zobacz także: Jak kochają Wagi?

Waga jest również wymagającą matką. Ponieważ sama jest bardzo uduchowiona, wrażliwa na piękno muzyki i poezji, pragnie zaszczepić w swoich pociechach zamiłowanie do sztuki. Często jednak nie dostrzega, że jej pociechy mają zupełnie inne zainteresowania.

Mąż Waga

Mężczyzna spod znaku Wagi ujmuje elegancją i inteligencją. Uwielbia prowadzić długie rozmowy na tematy egzystencjalne, a w partnerce szuka przede wszystkim rozmówcy. Jego żona musi być przede wszystkim elokwentna i błyskotliwa, ponieważ te cechy ceni najbardziej. Mąż Waga jest spokojny i opanowany – trudno go wyprowadzić z równowagi. Nawet jeśli pojawi się drobna różnica zdań, Waga potrafi załagodzić sytuację i dyplomatycznie rozwiązać spór. Dlatego zwykle tworzy bardzo udane związki, pełne harmonii i wzajemnego zrozumienia.

Mężczyzna spod tego znaku ceni równouprawnienie w związku, lecz nie znaczy to, że można go zdominować. Mąż Waga musi mieć poczucie niezależności i swobody.

Waga jest wyrozumiałym ojcem, który przede wszystkim potrafi rozmawiać ze swoimi dziećmi. Jego szczerość i otwartość sprawiają, że pociechy często taktują go jak przyjaciela, któremu można powierzyć nawet największe tajemnice.

Zobacz także: Jakimi partnerami są osoby spod znaku Wagi?