Panna jest wymagającą matką, lecz z ogromną troską zajmuje się swoimi dziećmi.

Horoskop małżeński dla Panny

Co mówi o Tobie albo o Twoim partnerze horoskop małżeński? Jaką będziesz żoną? Jakim on będzie mężem? Horoskop małżeński odkryje przed Tobą najgłębiej skrywane tajemnice Twojej drugiej połowy.
/ 03.06.2011 09:00
Panna jest wymagającą matką, lecz z ogromną troską zajmuje się swoimi dziećmi.

Żona Panna

Panny bardzo długo szukają męża i są przy tym wybredne i kapryśne. Kiedy już znajdą idealnego partnera, są wobec niego bardzo wymagające. Wymagają też od samych siebie, dlatego życie z nimi jest niezwykle poukładane. W małżeństwie z Panną każdy z partnerów posiada równe prawa i nie ma mowy o dominacji którejś ze stron.

Zobacz także: Jak kochają Panny?

Panny są znakomitymi kucharkami. Z kilku składników potrafią wyczarować danie, które zachwyci najbardziej wybredne podniebienia. Dom Panny to oaza spokoju, gdzie panuje nienaganny porządek, a każdy przedmiot ma swoje miejsce.
Panna jest wymagającą matką, lecz z ogromną troską zajmuje się swoimi dziećmi. Jej wygórowane czasem wymagania wynikają z chęci zapewnienia dzieciom świetlanej przyszłości. Panna zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że jedynie ciężką pracą można zapewnić sobie dostatnie życie. Dlatego jej dzieci wcześnie rozpoczną edukację i wiele dodatkowych kursów.

Mąż Panna

Mężczyźni spod znaku Panny to osoby odpowiedzialne i bardzo poukładane. Darzą swoje żony ogromnym szacunkiem i uważają, że to do nich należy zapewnienie rodzinie materialnego bytu. Dlatego żona Panny nie musi się troszczyć o kwestie finansowe i organizacyjne związane z prowadzeniem domu. Do jej zadań należeć będzie dbanie o stronę estetyczną rodzinnego gniazdka i nadawanie mu kobiecego ciepła.

Mąż Panna to nie tylko idealny gospodarz, lecz także troskliwy ojciec. W kwestiach wychowawczych bywa jednak czasem zbyt stanowczy i moralizatorski. Jego wrodzony upór sprawia, że nie potrafi przyznać się do błędu, a już szczególnie przed własnymi dziećmi.

Panowie spod tego znaku często mierzą wszystkich według własnej miary i nie potrafią zrozumieć innych poglądów. Dlatego często narzucają rodzinie swoje zdanie, nieświadomie ograniczając indywidualność i samodzielność swoich dzieci.

Zobacz także: Jakimi partnerami są osoby spod znaku Panny?