Horoskop małżeński dla Bliźniąt

Horoskop małżeński dla Bliźniąt

Co mówi o Tobie albo o Twoim partnerze horoskop małżeński? Jaką będziesz żoną? Jakim on będzie mężem? Horoskop małżeński odkryje przed Tobą najgłębiej skrywane tajemnice Twojej drugiej połowy.
/ 02.06.2011 14:21
Horoskop małżeński dla Bliźniąt

Żona Bliźnięta

Panie spod znaku Bliźniąt to typowe kokietki, które potrafią owinąć sobie mężczyznę wokół palca. Ich inteligencja, błyskotliwość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów sprawiają, że mają wielu adoratorów i dlatego niełatwo im nawiązać długotrwałe związki. Kiedy już zdecydują się na ślub, muszą być bezgranicznie zakochane. Tylko wówczas są w stanie dotrzymać wierności mężowi.

Żona Bliźnięta jest osobą roztargnioną i impulsywną. Być może dlatego nie jest w stanie pojąć sztuki kulinarnej, która wymaga cierpliwości. Żona spod tego znaku wprawdzie będzie się starała zauroczyć mężowskie podniebienie, ale zwykle kuchenne rewolucje będą się kończyły zapachem przypalonego ciasta.

Zobacz także: Jak kochają Bliźnięta?

Pani spod znaku Bliźniąt to osoba, z którą nie sposób się nudzić. Jest ulubionym kompanem dziecięcych figli, ponieważ ma niesamowitą zdolność wymyślania ciekawych zabaw. Mama Bliźnięta uwielbia pracę zespołową, dlatego w jej domu wciąż przebywają dzieci sąsiadów, dla których jest skarbnicą szalonych pomysłów.

Mąż Bliźnięta

Panowie spod znaku Bliźniąt to poszukiwacze przygód, w których wciąż tkwią mali chłopcy. Trzeba stale zwracać na nich uwagę, by czuli się doceniani i nie popadali w rutynę, której tak bardzo się boją. Poszukują żony, która zadba o rodzinę i będzie tą silniejszą stroną w chwilach rodzinnego kryzysu.

Pan Bliźnięta potrafi być znakomitym ojcem i kompanem dziecięcych zabaw, dopóki w grę nie wchodzą takie pojęcia jak odpowiedzialność czy zdyscyplinowanie. Poznawanie świata i realizowanie szalonych pomysłów pozwala mu powrócić do krainy dzieciństwa, z której tak naprawdę nigdy ostatecznie nie wyszedł.

Zobacz także: Jakimi partnerami są osoby spod znaku Bliźniąt?

Żona Pana spod znaku Bliźniąt powinna być osobą opanowaną i twardo stąpającą po ziemi, by mogła okiełznać silne emocje i nierealne pomysły męża. W takich sytuacjach musi liczyć się z tym, że w oczach dzieci to ojciec będzie górą, ponieważ jest beztroski i pomysłowy. To z nim dzieciaki będą trzymały sztamę, zaś matka będzie uważana za wroga dziecięcych przedsięwzięć.