Cała prawda o Bykach (20 kwietnia – 20 maja)

Cała prawda o Bykach (20 kwietnia – 20 maja)

Osoby spod znaku Byka bardzo lubią wygodne życie, dlatego stale dążą do jego ulepszania. Wiedzą, że komfort życiowy osiągną dzięki pieniądzom, dlatego stale o nie zabiegają.
/ 29.11.2010 14:42
Cała prawda o Bykach (20 kwietnia – 20 maja)

Potrafią bardzo ciężko pracować, aby zapewnić sobie i najbliższym odpowiedni standard życia. Są bardzo oddane rodzinie i niezwykle troszczą się o swój dom. Byki nie przepadają za zmianami, dlatego nie lubią zmieniać miejsca zamieszkania, ani partnerów życiowych. Stabilizacja uczuciowa jest dla niech bardzo istotna. Byki lubią korzystać z dobrodziejstw, jakie niesie im współczesny świat. Chętnie wyjeżdżają na wczasy, smakują rozmaite kuchnie świata.

Lubią produkty luksusowe, na wysokim poziomie. Mają silnie rozbudzone poczucie piękna. Kiedy Byk urządza dom, robi to z gustem i z pomysłem, ale nie lubi zmieniać raz obranej koncepcji, dlatego często się zdarza, ze przez wiele lat nie chce zrobić remontu w domu. Lubi dobre towarzystwo. Przyjaciele cenią go za inteligencję, bezkonfliktowość i niezwykły takt. Byki uwielbiają przebywać na świeżym powietrzu, cenią sobie kontakt z naturą. Na starość są zapalonymi działkowiczami. Lubią uprawiać sporty na powietrzu jak: jazda na rowerze, biegi czy narty. Często jednak popada w rutynę. 

Zobacz także: Jak różnica wieku wpływa na Wasz związek?

Osoby spod znaku Byka bywają uparci i egoistyczni. Gdy się obrażą potrafią się nawet miesiącami dąsać i ciągnąć napiętą atmosferę w domu. Byk lubi wygodne, dostanie życie, ale w zdobywaniu celów zawsze wybiera najmniej wymagającą drogę. W pracy jest oddanym i lojalnym pracownikiem, który nie lubi zmieniać miejsca pracy. Często przez całe życie pracuje w jednym miejscu.

Kobieta Byk

Panie spod tego znaku są praktyczne i twardo stąpają po ziemi, w ich życiu nie ma miejsca na romantyczne uniesienia, wszystko musi się zgadzać z ich planem. Są wyrachowane i nietolerancyjne, bardzo trudno jest przekonać je do zmiany zdania. Jej przyjaciele muszą uznać ich wyższość, wtedy relacje będą układały się pozytywnie. W związku są niesamowicie zazdrosne i zaborcze, nie będzie dla nich problemem urządzenie sceny zazdrości na środku ulicy. W głębi duszy są jednak tak naprawdę słabe, tylko że boją się poprosić kogoś o pomoc.

Mężczyzna Byk

Panowie spod tego znaku z pewnością nie nazwaliby siebie Don Juanami. Dla nich romantyczne kolacje czy też namiętne porywy serca są czymś zbędnym. Jak kochają, to są wierni i lojalni, słuchają swojej partnerki, są przy niej, gdy ta ich potrzebuje. Ich marzeniem jest rodzina, dom pełen śmiechu i radości. Często poświęcają się pracy, ale pieniądze są dla nich wartością tylko wtedy, gdy mogą je przeznaczyć na rodzinę i bliskich.

Zobacz także: Amulety i talizmany