Cała prawda o Bliźniętach (21 maja – 21 czerwca)

Cała prawda o Bliźniętach (21 maja – 21 czerwca)

Osoby spod znaku Bliźniąt są niezwykle kreatywne i pomysłowe. Nie potrafią się nudzić, muszą być w stałym ruchu.
/ 29.11.2010 14:49
Cała prawda o Bliźniętach (21 maja – 21 czerwca)

Są przy tym inteligentne i bardzo komunikatywne. Są ciekawe świata, zawsze wszystko muszą wiedzieć, dlatego czasami wydają się po prostu wścibskie. To często ludzie z osobowością artysty: wrażliwi na sztukę, ceniący dobrą muzykę i literaturę. Bliźnięta są często wszechstronnie uzdolnione i mają kłopot z wyborem zawodu. Bywa, że zmieniają go nawet kilka razy w życiu. Nie czują się jednak przy tym nieszczęśliwi, gdyż w ich naturze leżą ciągłe zmiany i chęć poznawania nowych obszarów wiedzy. Bardzo dobrze sprawdzają się w pracy zespołowej, są dobrymi koordynatorami różnych przedsięwzięć. Mają dar rozwiązywania konfliktów. 

Zobacz także: Czy wiesz jak czas pierwszego spotkania wpływa na Wasz związek?

Łatwo odnajdują się w nowym środowisku, dlatego też mają wielu przyjaciół i znajomych. Czasami jednak reakcje Bliźniąt są trudne do przewidzenia. W miłości lubią silne emocje i nowe doznania, dlatego dbają o to, aby nie popaść w rutynę. Chęć ciągłych zmian i nowych wrażeń jednak popycha ich często do zdrady lub porzucenia partnera. Bliźnięta uchodzą za osoby niezrównoważone emocjonalnie i humorzaste. Wydają się być ciągle czymś rozproszone, nie zdolne do skupienia się na jednej sprawie. Nie uchodzą za osoby godne zaufania, lubią plotkować i oceniać innych. 

Kobieta spod znaku Bliźniąt

Panie spod tego znaku są wiecznymi dziewczynkami, uwielbiają przygody, zmiany i zabawę. Trudno jest się z nimi nudzić, stąd tak wielu mają one przyjaciół. Kobiety te urzekają mężczyzn swoją błyskotliwością i temperamentem, są interesujące, bo takie inne, takie trudne do przewidzenia. Jednak w związku zazwyczaj bardzo szybko zaczynają się nudzić, nie lubią zbyt dużo z siebie dawać, raczej wolą brać. Trudno jest im zbudować prawdziwą i głęboką relację, mimo że w głębi duszy pragną tego.

Mężczyźni spod znaku Bliźniąt

Mają zawsze mnóstwo pomysłów, trudno jest im usiedzieć w jednym miejscu przez dłuższy czas. Uwielbiają się bawić, kochają ekstremalne przygody. Często można ich spotkać na ściance wspinaczkowej czy też na stadninie. Lubią ryzyko. Są także pełni uczuć i namiętności. Dla swoje partnerki są w stanie zrobić wszystko, staną na głowie, jeśli ona sobie tylko tego zażyczy. Jednak jeśli kobieta będzie chciała ograniczać ich wolność, ich uczucie do niej wygaśnie równie szybko, jak się pojawiło.

Zobacz także: Wolny związek - uczucie bez zobowiązań?