Zastosowanie run

Zastosowanie run
Można kupić gotowy zestaw run np. w postaci kart lub patyczków, kamyczków w różnej wielkości i szacie graficznej. Można je także wykonać samemu.
/ 23.06.2009 14:18
Zastosowanie run

By prognozować podobnie jak przy innych sztukach dywinacyjnych należy skupić się na problemie, temacie, pytaniu itp. Wyciągnąć jedną runę i odczytać jej znaczenie przez pryzmat zadanego pytania tematu itp. uwzględniając jej wykładnie. Można stosować też różne układy np. trzech znaków gdzie 1 - to przeszłość, 2 - Teraźniejszość, 3 - Przyszłość (bądź odpowiedź na pytanie) układ bardziej poszerzony np. Krzyż. Istnieje również możliwość stosowania metody rzucania znakami pisma runicznego.

Metodę tę można stosować po zapoznaniu się z wszystkimi znakami pisma runicznego. Polega ona na wymieszaniu ich w torbie, wysypaniu na stół lub odpowiednio przygotowaną powierzchnię. Odczytuje się tylko te znaki, które ułożyły się rysunkiem na zewnątrz. Najważniejsze są te, które znajdują się najbliżej Ciebie. Znaki, które upadły dalej, są mniej istotne. Jeszcze inna metoda polega na położeniu sznurka ok. 40 cm od nas. Teraz ponownie wysypujemy znaki; odczytywane są te, które upadły przed sznurkiem. Te, które znalazły się poza granicą wytyczoną przez sznurek, mogą być zupełnie pominięte.

Podobnie jak w Tarocie i tu znaki można odczytywać w pozycji prostej i odwróconej. Ja nie polecam odwracania. Sam tego nie stosuję. Zawsze karty czytam w pozycji normalnej, co pozwala na indywidualne spojrzenia na sprawy człowieka bez żadnych sugestii, a i lepiej się wykorzystuje zdolności bo wtedy trzeba zdać się właśnie na nie, a nie odczytywać w sposób mechaniczny. Z powyższych względów moim zdaniem sugeruje nie odwracać pozycji a więcej zdać się na wyczucie własne.
Ożywienie zainteresowania pismem runicznym w ostatnich latach sugeruje, że istnieje jeszcze wiele niezbadanych tajników tej starożytnej mądrości.

www.tarot.info.pl

www.tarot.sos.pl

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA