Talizmany na dostatek fot. Dreamstime

Talizmany na dostatek

Warto je mieć zawsze przy sobie i ozdabiać nimi dom. Amulety te sprawiają, że będziesz mieć szczęście w interesach oraz grach losowych.
/ 07.09.2011 13:50
Talizmany na dostatek fot. Dreamstime
Koniczynka
Każda z nas wie, że znalezienie na łące czterolistnej koniczyny przynosi szczęście. Można je jednak do siebie przyciągnąć także poprzez zawieszenie na szyi przedstawiającego koniczynkę wisiorka. Jej listki generują wokół swojego właściciela energię sprzyjającą wzrostowi pomyślności, bogactwa, wiernej miłości i zdrowia. Koniczyna wzmacnia też siły życiowe i dodaje energii.


Chińskie monety
Stanowią symbol dostatku i dobrobytu. Mają moc przyciągania bogactwa, poprawy losu i zmieniania wszystkiego na lepsze. Odpowiednio przechowywane poprawiają sytuację materialną swojego właściciela. Aby były skuteczne, najlepiej zgromadzić co najmniej trzy monety i przewiązać je czerwoną lub pozłacaną tasiemką (uwolni to ich wewnętrzną energię). Gdzie je trzymać? Właściciel sklepu może zawiesić je obok kasy, szef firmy – trzymać w szufladzie, w której trzyma książkę przychodów, menedżer powinien wrzucić je do kieszeni marynarki, a my trzymać w portfelu lub portmonetce.

Posążek Ganeśa
Postać czterorękiego mężczyzny o głowie słonia z jednym kłem i złotej lub czerwonej skórze wywodzi się z liczącej wiele tysięcy lat mitologii indyjskiej. Wizerunek Ganeśa (najczęściej posążek) ma siłę odpychania od miejsca, w którym się znajduje, wszelkich przeszkód i złej energii. Jego obecność zapewnia powodzenie w przedsięwzięciach biznesowych czy innych związanych z karierą, pracą i – ogólnie rzecz biorąc – zarabianiem pieniędzy.
Jest uznawany za patrona wszelkiej obfitości i dobrobytu – to dlatego w jednym ręku trzyma zazwyczaj naczynie ze słodyczami). Ganeś szczególnie sprzyja kupcom, biznesmenom oraz menedżerom. Każdemu zapewnia energię poprawiającą witalność i żywotność.
Tagi: talizmany