Recenzja książki „Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych”

Aby poznać swoją przyszłość, nie musisz już chodzić do wróżki – wystarczy ci szybki kurs wróżenia z kart klasycznych. Z książką „Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych” rozpoczniesz praktykę wróżenia.
Recenzja książki „Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych” fot. Studio Astropsychologii

Autor książki Aryan Goehling (wróżbita, jasnowidz, ezoteryk) przez całą książkę prowadzi czytelnika za rękę. Pomaga mu w wyborze odpowiedniej dla niego talii kart, doradza jak przygotować gabinet i oczyścić jego aurę, zwraca uwagę jak dobrać ochronne amulety i talizmany. Przede wszystkim jednak objaśnia znaczenie kart i ich kombinacji.

W książce czytelnik znajdzie też odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania związane z wróżeniem np.: Jak często można korzystać z wróżenia?, O czym wolno mówić, a co warto przemilczeć?, Czy można wróżyć sobie samemu?, Czy wróżenie za pieniądze jest etyczne? itp.

Czytelnik, który uzna, że samodzielne wróżenie nie jest dla niego również znajdzie wiele cennych informacji w tej książce. Autor podpowiada jak odróżnić dobrą wróżkę od złej i jak przygotować się na wizytę u wróżki, by być z niej zadowolonym.

Poradnik wzbogacony jest o dodatki: kodeks wróżbity, poradnik – jak zachować energię psychiczną i życiową oraz przykazania szczęśliwego człowieka.

Książka wydana przez Studio Astropsychologii.

Więcej o książce „Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
Moim zdaniem najlepszym specjalistą od wróżb i horoskopów jest wróżbita Paulus (wrozbitapaulus.pl) kilkukrotnie korzystałam z jego uslug i za każdym razem wszystko się sprawdzało.