Recenzja książki " Magia na co dzień" fot. Wydawnictwo Studio Astropsychologii

Recenzja książki „Magia na co dzień”

Książka Tessy Whitehurst pt.: „Magia na co dzień. Pozytywna energia dla ciebie i twojego domu” należy do klasyki gatunku. Opowiada o tym, jak dzięki naturalnym sposobom uleczyć ciało, duszę i mieszkanie. Proste rady i techniki autorki pozwalają na wprowadzenie w domach harmonii i spokoju.
/ 21.03.2013 13:15
Recenzja książki " Magia na co dzień" fot. Wydawnictwo Studio Astropsychologii

Pisarka wyjaśnia, w jaki sposób stworzyć w mieszkaniu przestrzeń pracy, odpoczynku i wprawić się w dobry nastrój. To książka o cudownej mocy olejków eterycznych, ziół, kwiatów i kamieni, które dzięki swym właściwościom pomagają uporać się z bolączkami dnia codziennego.  Tess Whitehurst radzi, jak w prosty sposób zyskać kontrolę nad swoim życiem, a otoczenie stworzyć bardziej sprzyjającym.

W książce „Magia na co dzień”  autorka dzieli się z czytelnikiem wiedzą z zakresu: medytacji, leczenia kryształami, oczyszczania przestrzeni i przedmiotów, rytuałów i Feng Shui. Poznasz również sposoby na wykorzystanie potencjału kryjącego się w świętym dymie i aromatach.

Zobacz też: W jaki sposób wróży się z kryształów?

„Magia na co dzień…” to poradnik, który łączy w sobie ezoteryczne tematy duchów, aniołów, wróżek natury i mocy zwierząt z domowymi porządkami, doborem kolorów oraz organizacją czasu i przestrzeni. Znana mówczyni prezentuje sposób na spokojny dom, który możesz stworzyć tylko przy pomocy magii i własnej pracy.